Neonatolog W Okolicach Dobrzyń Nad Wisłą

ulica Kołłątaja 18
99-300 Kutno

Bardzo kompetentna Pani doktor. Chodziła do Niej moja mama ze mną , ja polecam wszystkim Panią doktor.Zawsze znajdzie czas dla wszystkich!

ulica Kołłątaja 18
99-300 Kutno

Bardzo miła i wyrozumiała Pani Doktor o łagodnym usposobieniu. Prawdziwy pediatra - taki jakiego się oczekuje. Miałam przyjemność razem z moim nowonarodzonym maleństwem być pod opieką Pani Doktor w szpitalu w Kutnie.

Sucharskiego 10
88-100 Włocławek

Lekarz z wiloltnią praktyką i ogromną wiedzą. Pani doktor leczyła moje dzieci,a teraz wnuki. Zawsze skuteczie,dziekuję:)

Mickiewicza 55
09-200 Sierpc

Uczulony byłem na jeden ze składników antybiotyku. Powiedziałem o tym Pani doktór, ale przepisała mi antybiotyk z tym szkodliwym składnikiem. Dobrze, że w aptece zna mnie farmaceutka i wiedziała, że zły dla mnie jest ten antybiotyk. Nie kupiłem tego lekarstwa. Wypisałem się od tej lekarki i zapisałem do dr Sławomira Łojka.