Neonatolog W Okolicach Nowy Dwór Gdański

Armatorów 9
81-843 Gdynia

LEKARZ Z DUŻYM DOSWIADCZENIEM,KULTURĄ.NIE MA LEPSZEGO!!!!

LEKARZ Z DUŻYM DOSWIADCZENIEM,KULTURĄ.NIE MA LEPSZEGO!!!!

Pomorskie Centrum Traumatologii

Gdańsk

dr Opacian to wspaniała młoda lekarka, bardzo uprzejma, miłe "ludzkie" podejście do problemów "małych" pacjentów.

os. Nad Jeziorem 1b lok. 6
82-400 Sztum

Wspaniały specjalista :)

Wspaniały specjalista :)

Armii Krajowej 72 lok. 3
81-844 Wyścigi, Sopot

Pani Doktor to wspaniała osoba, bardzo dokładnie przebada dziecko, dużo czasu mu poświęci, do tego wyczerpie temat odnośnie choroby dziecka. Ma niesamowitą wiedzę i doświadczenie. Dzisiaj ciężko o dobrego lekarza, a ona jest lekarzem z powołania. Bardzo się cieszę, że została mi ona polecona i do niej trafiliśmy. Polecam koniecznie!

Opinia dodana przez: Monika

Armii Krajowej 72 lok. 3
81-844 Wyścigi, Sopot

Dla mnie dr Pilarczyk jest aniołem. Prowadziła moje kochane bliźniaczki które urodziłam w 32 tyg. Dzieci były w bardzo ciężkim stanie. Po miesiącu mogłam zabrać je do domu. Teraz doganiaja rówieśników:) polecam wszystkim dr Pilarczyk. Posiada ogromną wiedzę, jest konkretna i gdy tylko miała dyżur byłam spokojna o moje maleństwa. Od pierwszego kontaktu czułam że jest to lekarz z zamiłowania o wielkim sercu. Do końca życia będę dziękować Bogu że moje córeczki trafiły pod opiekę dr Pilarczyk.

Opinia dodana przez: K.K

Czubińskiego 3 lok. 8
80-215 Gdańsk

Bardzo dobry lekarz.Leczył mojego synka wcześniaka na oddziale neonatologi w gdańsku.Zawsze kiedy pytałam co?po co?dlaczego? chętnie odpowiadał,wszystko dokładnie wytłumaczył(czasem dwa razy).Nadal jesteśmy pod opieką pana doktora z czego bardzo się cieszę.

Gdańska 8
14-500 Braniewo

Szczerzę polecam Panią doktor, wszystko wytłumaczy i potrafi wyleczyć dziecko. Zaletą jest to że przyjmuje prawie codziennie, nawet w weekendy jak się coś dzieje i można się konsultować telefonicznie.

Opinia dodana przez: Marta

Bardzo dobry i pomocny.Też bywałam na wizytach u Profesora

Bardzo dobry i pomocny.Też bywałam na wizytach u Profesora

lekarz Elżbieta Czarzasta

Homeopata, Neonatolog

Wajdeloty 13

2014 lato - terapia neuralna oraz leki homeopatyczne sprawily
ze chodze bez bolu i ogolny stan zdrowia sie poprawil.
2015 lato - powtorzenie kuracji.
Super. Polecam.

2014 lato - terapia neuralna oraz leki homeopatyczne sprawily
ze chodze bez bolu i ogolny stan zdrowia sie poprawil.
2015 lato - powtorzenie kuracji.
Super. Polecam.

Opinia dodana przez: Leokadia