Neonatolog W Okolicach Nowy Tomyśl

os. Sikorskiego 10 lok. 4
64-000 Kościan

Osoba godna polecenia poprostu lekarz z powolania,bardzo mila,cierpliwa duzo tlumaczy podczas badania dziecka.Bardzo dobrze zajela sie moim synem na noworodkach i pozniej w poradni.

dr n. med. Maria Tamulska

Pediatra, Neonatolog

Piaskowa 24
62-081 Przeźmierowo

niesamowite , profesjonalizm i prosta ludzka życzliwość , to dziś raczej niespotykane . Z wielkim uznaniem i szacunkiem ...dziękuję

Rokity 2
60-195 Poznań

Polecam ! Korzystam z usług Pani doktor już dwa lata i jestem w pełni usatysfakcjonowana. Zawsze ma czas, udzial porad przez telefon.

Walki Młodych 9 lok. 7
66-100 Sulechów

Pani doktor to stworzony człowiek do leczenia dzieci, nawet jeśli ma problem z diagnozą to się nie poddaje. U nas tak było i pani doktor nie przestawała myśleć o moim synku, pisała smsy z pytaniami nawet o 23:00. Dla mnie niezastąpiona!!! Od kiedy korzystamy z opieki dr Kuhn jesteśmy spokojniejsi. Polecam

Mossego 12
62-065 Grodzisk Wielkopolski