Neonatolog Olsztyn

dr Tadeusz Sobieraj

Ortopeda, Neurochirurg

Dajtki, Olsztyn

Specjalista o wiedzy i umijenosciach rzadko wodzianyvh u jego kolegow po fachu. Ja osobiscie jestem np zabiegu baroatryczmym, ale polecala mi go kolezanka po operscji laparoskopowej jelita grubego. Super. Polecam

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
Olsztyn
10-561 Dajtki, Olsztyn

Moja córka i syn byli pod opieką pani doktor jeszcze wówczas, kiedy była ordynatorem w szpitalu w Elblągu. Wspaniały fachowiec, z ogromnym wyczuciem i intuicją, życzliwa i zawsze w najwyższej gotowości, żeby nieść pomoc i dać wsparcie. Dzisiaj mam duże zdrowe i szczęśliwe dzieci, chociaż córka urodziła się w zamartwicy i wiele przeszliśmy.

Opinia dodana przez: Ewa

Neonatolodzy w mieście Olsztyn