Filtruj specjalizacje


Ilość placówek

Dostępność
Wyczyść

Filtruj oceny
Ocena ogólna
Wyczyść

Oceny cząstkowe
Uprzejmość
Godny polecenia
Kompleksowość podejścia
Poświęcony czas
Tłumaczenie choroby i leczenia
Zaufanie do kompetencji
Wyczyść

Neonatolog W Okolicach Rudnik Nad Sanem

- 2 lekarzy

dr Ewa Homa

Pediatra, Neonatolog

liczba opinii: 4

Szpital Wojewódzki Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie
ul. Lwowska 60
35-601 Rzeszów

Średnia ocen: 2,6/5

co do leczenia to na początku wydawało sie ze jest super. W zasadzie tak było. Z czasem jednak zrozumieliśmy że pani doktor patrzy tylko na kasę. bierze także w szpitalu za poradę 2 minutowa i karze przyjść po badaniach po czym znowu się płaci i tak dalej. Nie wspominając o tym ze lubi robić teatrzyk typu, " musimy być pewni co się z dzieckiem dzieje, bo jest chyba kiepsko ale ...

co do leczenia to na początku wydawało sie ze jest super. W zasadzie tak było. Z czasem jednak zrozumieliśmy że pani doktor patrzy tylko na kasę. bierze także w szpitalu za poradę 2 minutowa i karze przyjść po badaniach po czym znowu się płaci i tak dalej. Nie wspominając o tym ze lubi robić teatrzyk typu, " musimy być pewni co się z dzieckiem dzieje, bo jest chyba kiepsko ale badania płatne to potwierdzą, po czym okazuje się ze wszystko niby ok, bo przecież obniżona odporność u przedszkolaka to nie powód do położenia go do szpitala". Generalnie zamiast uspokajać rodzica to wciska mu kit ze jest źle żeby zwiększyć liczbę wizyt płatno- kontrolnych.
Zamiast zachłannej pani pseudo specjalisy polecam gorąco Pania doktor nauk medycznych Lidię Perenc. Złota kobieta. Prywatnie wizyta 70 zł w tym są wliczone kontrole. Jak przyjmuje w szpitalu prywatnie nie pobiera opłat. Bardzo kompetentna.

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Anonim

Gabinet

Leżajsk

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ


Copyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat