Filtruj terminy

Neurochirurg Chorzów

prof. dr hab. n. med. Stanisław Kwiek

Neurochirurg

Szpital im. Mościckiego Lecznica Dzieci i Dorosłych - Specjalistyczna Poradnia Neurochirurgiczna

wizyta już od 100
Prawie 10 lat temu mój mąż był operowany w Chorzowie .Stabilizacja kręgosłupa typu DIAM
Operacja wykonana prywatnie .Podczas kwalifikacji do zabiegu rozmowa z żona lekarza ,wszystko miało być super i mąż miał po 2 miesiącach wrócić do pełnej sprawności
Zabieg kosztował kilkanaście tysięcy ze względu na włożenie implantu platynowego w odcinku kręgosłupa .Implant miał być wykrywalny np na lotnisku czyli bramkach wykrywających metal .Co się okazało pół roku po ...
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Wojciech Kukier

Lecznica Dzieci i Dorosłych Ambulatoryjna Opieka Specjalistyczna
41-500 Chorzów

Mój mąż siedziałby pewnie teraz na wózku inwalidzkim w pampersie. Mieliśmy ogromne szczęście że trafiliśmy na PANA DR. WOJCIECHA KUKIERA. Wiele osób w wieku mojego męża, 75 lat, mając problemy z samodzielnym poruszaniem się, nie trzymaniem moczu, jest po prostu unieruchomiona. Choroba w pewnym momencie przyspieszyła i nie mogliśmy nic z tą chorobą zrobić. Nie umiałam mężowi pomóc. Lekarze rozkładali ręce, przypisywali to wiekowi i starością. Dopiero Pan doktor nam ...
Opinia dodana przez: Dorota

dr n. med. Wojciech Ślusarczyk

Lecznica Dzieci i Dorosłych Ambulatoryjna Opieka Specjalistyczna
41-500 Chorzów

Bardzo mily i sympatyczny z ludzkim podejsciem do pacjentow naprawde godny polecenia najlepszy lekarz jakiego znam

Monika Krammer-Czech

Neurochirurg, Neurolog

Chorzów

CZY LEKARZ TWIERDZĄCY ŻE OSOBA Z TĘTNIAKIEM W GŁOWIE NIEOPERACYJNYM, GDZIE JKAIEKOLWIEK PODNIESIENIE CIŚNIENIA MOŻE GROZIĆ WYLEWEM JEST OSOBĄ ZDROWĄ!!! MOŻE BYĆ DOBRYM LEKARZEM??? RACZEJ NIE. POMYŚLCIE SAMI

Neurochirurdzy w Chorzowie