Neurochirurg Legionowo

MEDIQ
ul. Piłsudskiego 20
05-120 Legionowo

Moja mama jest po operacji kręgosłupa szyjnego. Operował ja doktor Wilk, gdy miała 75 lat. Doktor był bardzo konkretny i nie zrazal mamy do operacji mimo jej wieku, co niestety często się zdarza u innych lekarzy, którzy uważają, że starszego człowieka zawsze coś musi boleć. Mama jest już 2 miesiące po operacji, czuje się świetnie, nawet młody człowiek może zazdrościć jej wigoru. Dziękujemy doktorowi Wilkowi za radość z życia w każdym wieku.

Opinia dodana przez: anna

MEDIQ
ul. Piłsudskiego 20
05-120 Legionowo

Doktor nie dość, że przesympatyczny to kompetentny. Jako pierwszy powaznie podszedl do mojego problemu. Jedyny zauwazyl, ze faszerowanie 25 latki tramalem to marny pomysl i trzeba zadzialac. Dzieki niemu kilkuletnie męki sie skonczyly- zoperowal mnie panstwowo w Grodzisku. Lata bolu kregoslupa poszly w niepamiec a ja, miesiac po operacji w koncu jestem wolna od lekow i bardziej sprawna niz przed operacją pomimo tego, ze dopiero sprawnosc odzyskuje.

Opinia dodana przez: Mikusia

Neurochirurdzy w mieście Legionowo