Neurochirurg Tychy

ulica Reymonta 21/36
43-100 Tychy

Bardzo mily i sympatyczny z ludzkim podejsciem do pacjentow naprawde godny polecenia najlepszy lekarz jakiego znam

NZOZ Neuromedica
Paprocańska 137d
40-338 Paprocany, Tychy

Jesteśmy rodzicami dziewczynki urodzonej z wadą twarzoczaszki i z ...przepukliną oponowo-mózgową. Od 2006r. tj od jej narodzin zdążyliśmy odwiedzić wielu najlepszych neurochirurgów w Polsce. Trafiliśmy też oczywiście do docenta M. Mandery. Oceniamy go jak wszyscy - REWELACYJNIE zarówno jako człowieka jak i fachowca (choć nie operował naszej córeczki). Jest to lekarz, który ma na swoim koncie wiele wyjazdów zagranicznych, udział w wielu nowatorskich operacjach (w tym pd okiem sław z Nowego Jorku). Dowiedzieliśmy się o nim od matki dziewczynki spod Krakowa urodzonej z olbrzymią przepukliną mózgową, w której operacji doc. Mandera uczestniczył w Nowym Jorku. Lekarz ten ma szerokie rozeznanie w najnowszych technikach leczenia i bierze czynny udział w propagowaniu najwyższej klasy leczenia w Polsce i w ...Nepalu. Wiosną 2007r. przez 3 m-ce uczestniczył w zakładaniu oddziału neurochirurgii w Katmandu w Nepalu jako wolontariusz ( http://www.gwsh.pl/gwshnews/info_47.pdf ). Więcej na www.neurochirurgia. dziecięca.pl . Nam osobiście z poświęceniem swojego wolnego czasu pomagał zdobywać kontakty medyczne z najlepszymi specjalistami w dziedzinie neurochirurgii i chir. plastycznej z NY. Jesteśmy mu bardzo wdzięczni za serce, czas i rzeczowość okazaną nam jako rodzicom i naszej małej córeczce. Jeśli ktoś pytałby nas, jakich innych neurochirurgów z czystym sumieniem zestawilibyśmy z dr-em Manderą w jednym rzędzie - to na pewno neurochirurga dr-a Sławomira Barszcza z IP-CZD w Warszawie (również wspaniałego człowieka, który obecnie często wyjeżdża do Hiszpanii, ale można go łapać pytając o niego w sekretariacie neurochirurgii IP-CZD (tel. 022 815-75-60) lub Prof. Roszkowskiego - ordynatora tamtejszego oddziału. Polecamy też docenta Kwiatkowskiego z Krakowskiego USD w Krakowie Prokocimiu. Pomógł nam znaleźć rozwiązanie nawracających zakażeń pooperacyjnych u naszej córeczki. Podpowiedział możliwość wykonania tzw. AUTOSZCZEPIONKI przeciw bakteriom w Instytucie Mikrobiologii UJ w Krakowie u doc. Małgorzaty Bulondy... Trzeba mieć skierowanie na autoszczepionkę od pediatry lub innego lekarza. Polecam. Warto odwiedzać najlepszych lekarzy i pytać, pytać i jeszcze raz pytać - gdy problem jest złożony.

Neurochirurdzy w mieście Tychy