Lekarze Neurolog dziecięcy

lekarz Grzegorz Gazda

Neurolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Krosno-Zdrowie"
ulica 1000-lecia 13
38-400 Krosno

Doktor Grzegorz Gazda to znakomity lekarz, z życzliwym podejściem do pacjenta, konkretnie omawiający zawiłości choroby i metody leczenia. Jak najbardziej godny polecenia.
Opinia dodana przez: Kazimierz

lekarz Aleksandra Kazanek

Neurolog dziecięcy

Gabinet Psychiatryczny Violeta Dajaka-Kałuszka
ul. Piotrkowska 79
90-423 Łódź

Pani doktor podeszła do problemu mojego syna bardzo poważnie, szybko trafiliśmy do szpitala gdzie dokonano dokładnej diagnostyki. Bardzo serdeczna osoba, godna polecenia!
Jestem po wizycie u Pani dr i zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie. Jest bardzo miła, spokojna, odpowie na każde pytanie. Ma podejście do rodziców i dzieci.
Opinia dodana przez: Ewelina

Radosław Grobelny

Piotrkowska 204/210
90-360 Łódź

rewelacyjny lekarz, dobiera trafnie środki farmakologiczne do rodzaju schorzenia, bada dokładnie i przeprowadza wywiad.

dr Stanisław Dyczkowski

Neurolog dziecięcy, Pediatra

Lubliniec

Cierpliwy, odpowie na każde zadane pytanie, indywidualnie podchodzi do dziecka, profesjonalny w kontakcie z małym pacjentem i z rodzicem. Lekarz z powołaniem.
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Elżbieta Śmigiel

sanus
Jana Pawła 2
58-140 Jaworzyna Śląska

W związku z tym,że niestety na ortopedach zawiodłem się postanowiłem pójść do Pani dr Śmigiel. Słyszałem pozytywne opinie o tej Pani więc spróbowałem Z czystym sumieniem mogę stwierdzić,że jeszcze żaden lekarz nie przebadał mnie,nie wytłumaczył mi moich schorzeń oraz nie zaproponował sposobu leczenia w taki sposób jak dr Śmigiel.Poświęciła mi całą godzinę. Poza tym b.miła w rozmowie i ze zrozumieniem podeszła do moich problemów zdrowotnych. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Jan

lekarz Ewa Goliszek

Karkonoskie Centrum Medyczne
al. Bankowa 5 lok. 7
58-500 Jelenia Góra

Każda wizyta u lekarza powinna moim zdaniem zawierać elementy które powodują pewne zadowolenie ze spotkania z lekarzem. Pani doktor, od kompetencji poprzez podejście, tłumaczenie, grzeczność i czas poświęcony wizycie może być wzorem służby wobec pacjenta.
Opinia dodana przez: Stanisław

lekarz Marta Surmacz

Gabinet
Rzeszów

Mądra, wrażliwa, dokładna. Rozpoznała moja chorobe i skutecznie ją wyleczyła. Polecam z ca lego serca

lekarz Agata Roch-Zniszczoł

Instytut Onkologii
Wybrzeża Armii Krajowej15
44-401 Gliwice

Pani Doktor jest świetna - żyję - wróciłam do pracy. W najtrudniejszym dla mnie momencie choroby spokojnie tłumaczyła i autentycznie ciszyła się z każdego dobrego wyniku.
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Beata Jankowska-Gostkowska

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie
ulica Strrzelców Bytomskich 16
41-902 Bytom

Wielka fachowość wysoka kultura osobista,kompetentna lekarka,zawsze poświęca pacjentowi maks. ilość czasu ,potrafi i chce go wysłuchać,. mam zaufanie do tej Pani doktor.Zawsze stara się maksymalnie szczegółowo opowiedziec o wynikach badania. Polecam swoim znajomym
Opinia dodana przez: Jadwiga i Marek

lekarz Robert Suszko

Medic House
Świętokrzyska 10
30-015 Kraków

Dawno nie trafiłam na tak miłego i otwartego na problemy pacjenta lekarza. Czułam, że została mi poświęcona pełna uwaga ze strony Pana Doktora, jak również czas wizyty był adekwatny do problemu z jakim przyszłam- nie była to wizyta na zasadzie "wejść i wyjść". Do momentu wykonania badania potwierdzającego możliwą chorobę, Pan doktor przepisał mi leki, które nim zostanie wdrożone pełne leczenie pomogą uśmierzyć mi ból i normalnie funkcjonować, za co ...
Opinia dodana przez: Kinga

lekarz Ewa Bielas-Łyżyczka

ulica Pszczyńska 12d/1
43-190 Mikołów

Pozdrowienia z Czortkowa! Jak się masz? Nie jestem pewien, czy ta wiadomość do Ciebie dotrze. Mimo to mam nadzieję, że przynajmniej ją przeczytasz.I przynajmniej daj mi znać, że go masz. Z poważaniem, Orest Lyzhychka z Ukrainy.
Opinia dodana przez: Orest

lekarz Małgorzata Konopka

Neurolog, Pediatra

Powiatowe Centrum Zdrowia Psychicznego
ks. Józefa Bielawskiego 18
36-200 Brzozów

Bardzo dobre i fachowe podejście do pacjenta i jego choroby, oceniam bardzo dobrze i polecam, jedyny minus, to długie terminy oczekiwania na wizytę i badania.
Opinia dodana przez: Wojciech

lekarz Joanna Trojanowska

Centrum Medyczne Hipokrates
Jabłoniowa 23 Gniezno
62-200 Gniezno

Fantastyczna lekarka ! Bardzo miła, uprzejma. Szybko wykryła mój problem i udało jej się mi pomóc. Wcześniej odwiedziłam innych lekarzy, ale wizyty nie dawały żadnych skutków. To dopiero Pani Joanna mi pomogła. Serdecznie polecam!

lekarz Agata Wojdalska-Śledzińska

Gabinety lekarskie
Lipowa 18-22
62-800 Kalisz

Oj powiem że ma podejście do pacjeta, umie podnieść na duchu. Profesjonalistka w tym co robi. Potrafi pomóc. Posiada duza wiedzę medyczną. Po dłuższej terapii zostałem wyłączony. Pozdrawiam serdecznie. M. B.

lekarz Katarzyna Zub-Kasprzyk

Neurolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Złota Jesień"
OS. ZŁOTEJ JESIENI 3
31-826 Kraków

Pani doktor Katarzyna Zub-Kasprzyk profesjonalna, pomocna dla pacjenta która zna się na swojej pracy posiada rozległą wiedzę i w dodatku bardzo miła osoba co teraz w obecnym czasie jest coraz rzadsze.
Opinia dodana przez: Bolesław

lekarz Irena Łabudzka

ulica Armii Krajowej 1
27-600 Sandomierz

Wspaniały cudowny człowiek o wielkim sercu. Wszystko tłumaczy spokojnie. Ogromnie miła i uprzejma z wielką kulturą i etyką zawodu. Polecam Panią Doktor

lekarz Łukasz Bartosik

Przychodnia Lekarska
Generała Józefa Hallera 21
83-200 Starogard Gdański

Dr. Bartosik to świetny specjalista. Podczas każdej wizyty przeprowadza dokładne badania neurologiczne, które pomagają zlokalizować źródło bólu. Skutecznie leczy urazy kręgosłupa i rdzenia kręgowego po wypadku. Przeprowadza zadowalająca terapię farmakologiczną (dopasowuje leki do indywidualnych potrzeb pacjenta), kieruje na badania diagnostyczne i rehabilitację. Poświęca czas indywidualnie do potrzeb pacjenta. Ostatnia wizyta kontrolna u doktora trwała 40 min, podczas której w sposób rzetelny wytłumaczył dalszy sposób leczenia. Polecam to lekarz z powołania ...
Opinia dodana przez: magda

lekarz Edyta Mil-Skura

Grodeckiego 34
05-822 Milanówek

Najwspanialszy lekarz z jakimkolwiek sie spotkalem . niesamowite oddanie i pomoc , jaka udzielila mojej Mamie , odbiegal wszystkie granice profesjonalizmu , etyki i uprzejmosci . Zdolna , wysoka inteligencja poparta wiedza zawodowa. Absolutnie polecam , jest najlepsza.

lekarz Adam Kościukiewicz

Miodowa 4
08-300 Sokołów Podlaski

Wspaniały lekarz. jestem pod wrażeniem ile w moim przypadku włożył starań aby właściwie mnie zdiagnozować. Wszystko wyjaśniał z dużą empatią i taktem. Oby więcej takich lekarzy !
Opinia dodana przez: Małgorzata