Neurolog Dziecięcy Jawor

- 1 lekarz

Anna Siejka

Pediatra, Neurolog dziecięcy

Jawor

Dzięki czujności Pani Doktor,która kompleksowo podeszła do badania mojego dziecka,nie tylko pod względem neurologicznym rozpoznała całkiem inna jednostkę chorobową(czego nie wykazywali inni lekarze, w tym lekarka rodzinna)i w trybie natychmiastowym moje dziecko miało wykonane specjalistyczne badania,a następnie skierowała"na cito" na oddział chirurgii dziecięcej,gdzie od razu moje dziecko miało wykonana operację.Polecam wszystkim dr Siejke,bo jest prawdziwym lekarzem pełnym życzliwosci ,kompetencji a przede wszystkim jest profesjonalistką!Dziekuję Pani Doktor.

Neurolodzy dziecięcy w mieście Jawor