2,6

Nie polecam!!! Lekarka przez całą wizyte stękała, miała problem ze wszystkim, nie umiała wystawić nawet zwolnienia lekarskiego. Pomimo iż widziala badania dziecka na podstawie ktorych sama na poczatku wizyty stwierdzila ze dziecko ma infekcje,po 20 minutach proby wystawienia zwolnienia lekarskiego zarzucila mi,ze wyłudzam zwolnienie! Niekompetentna, bardzo arogancka.

lekarz który nie wzbudza zaufania u pacjenta.Umawia się na konkretną godzinę po czym przyjeżdza do pracy dwie godziny póżniej,nie szanuje pacjentów pomimo tego że wie że większośc z nich przyjeżdża do niej z daleka.Nie polecam,wręcz odradzam.

Bardzo miły lekarz. Niestety nie polecam przy leczeniu epilepsji u dzieci. Oprócz EEG i podstawowych badań morfologicznych nie zlecono żadnych badań przed wprowadzeniem leku przeciwpadaczkowego. Po nasileniu ataków oprócz kwasu walproinowego włączono Tegretol, gdzie na ulotce tego drugiego jest napisane, że jeden lek wyklucza drugi. W konsekwencji nastąpiło nasilenie ataków. Zmieniliśmy lekarza, który zdziwiony był brakiem wykonania badania rezonansem magnetycznym. Po wykonaniu badania okazało się, że dziecko ma asymetrię hipokampa, zmieniono leczenie, zlecono dodatkowe konsultacje (neurochirurg) i na razie jest lepiej.

Dzięki czujności Pani Doktor,która kompleksowo podeszła do badania mojego dziecka,nie tylko pod względem neurologicznym rozpoznała całkiem inna jednostkę chorobową(czego nie wykazywali inni lekarze, w tym lekarka rodzinna)i w trybie natychmiastowym moje dziecko miało wykonane specjalistyczne badania,a następnie skierowała"na cito" na oddział chirurgii dziecięcej,gdzie od razu moje dziecko miało wykonana operację.Polecam wszystkim dr Siejke,bo jest prawdziwym lekarzem pełnym życzliwosci ,kompetencji a przede wszystkim jest profesjonalistką!Dziekuję Pani Doktor.

Pani Doktor. Miła ,uśmiechnięta,ciepła, poświęcająca pacjentowi swój wolny czas,kompetentna,o bardzo szerokiej wiedzy medycznej,lubiąca dzieci , wzbudzająca zaufanie.Każdy przypadek traktuje indywidualnie.Lekarz z powołania. Polecam