Neurolog Dziecięcy Leszno

Poradnia dietetyczna "DIETOTEKA"
Władysława Jagiełły 52 (osiedle Gronowo)
64-100 Gronowo, Leszno

Jestem zdecydowanie na TAK, to Pani doktor zawdzięczam to kim jestem teraz :) Zachorowałam gdy miałam 7 lat, dziś jestem już dorosła(ciągle pod obserwacją innego lekarza-ale od 10 lat nie miałam napadu), jestem pracownikiem socjalnym. To Pani doktor powtarzała że mimo choroby mam normalnie żyć,ale ostrożnie ;) to ona tłumaczyła moim rodzicom jak mają się zachowywać i dawała nadzieję. Pilnowała terminów badań kontrolnych, chętnie też wypisywała skierowania na badania kontrolne twierdząc że dzięki temu ma lepszą kontrolę. Jak najbardziej polecam!

lekarz Danuta Wesołek

Pediatra, Neurolog dziecięcy

ul. Artyleryjska 8 A
64-100 Leszno

Byłam z synem, super polecam ,czekamy na następna wizyte i to na NFZ,przyjęci zostaliśmy tak jak byśmy byli prywatnie.

Opinia dodana przez: edyta

Neurolodzy dziecięcy w mieście Leszno