Filtruj terminy

Neurolog Dziecięcy Warszawa

Centrum Medyczne Damiana - Przy Bażantarni
ul. Przy Bażantarni 8b
02-739 Ursynów, Warszawa

Najlepszy pediatra, nigdy nie odmówi wizyty mimo kolejek,zawsze trafione rozpoznanie chorób, super podejście do małych pacjentów

Opinia dodana przez: Paweł
Neurolog dziecięcy Warszawa dr Alicja Goszczańska-Ciuchta

dr Alicja Goszczańska-Ciuchta

Neurolog dziecięcy

wizyta już od 70

NZOZ Centrum Terapii DIALOG
ul. Stryjeńskich 19 lok. 18U

To szósty neurolog dziecięcy, do którego trafiliśmy z córką i dopiero ona potrafiła stwierdzić co dolega małej i dać dobre leki. Z małą jest znacznie lepiej a ta jej choroba, jak się okazało, jest bardzo rzadka. To bardzo mądra lekarka, z ogromnym doświadczeniem. Jak ktoś ma trudny przypadek, to polecam.

dr n. med. Wojciech Ostoja-Chrząstowski

Neurolog dziecięcy

wizyta już od 70

Manus Medica
Poborzańska 8 lok U1

Rewelacyjny lekarz, dokładny, skrupulatny, budzi zaufanie, ale przede wszystkim ma wyjątkowe podejście do maluchów; potrafi skutecznie zaczarować pacjenta (w naszym przypadku niespełna dwumiesięcznego), tak że wizyta przebiegła "bezboleśnie". W ogóle człowiek wysokiej klasy i kultury bardzo sympatyczny. Serdecznie polecam

Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Iwona Sawionek

Bursztynowa 2 (Kolmed)

super lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarz

Mabor Centrum Psychologiczno -Medyczne
Bonifacego 104

Ta wspaniała kobieta oddała mi zdrowie!Wiele lat chorowałem a dziś jestem normalnym zdrowym człowiekiem!

Europejskie Centrum Medyczne
aleja Ken 96

pani doktor godna polecenia nie znam lepszego a przewinelo sie ich kilku. pani doktor zawsze wykazuje sie kompetencja

Opinia dodana przez: monika

lekarz Krystyna Sidor

Tucholska 28/1

Co można powiedzieć o Pani Profesor- sam tytuł o Niej świadczy. Doświadczona Pani Doktor, zatroskana o małego pacjenta, dobrze zdiagnozowała dziecko i pilnie skierowała do szpitala. Tam wszystko się potwierdziło i zaczęto leczenie. Inny lekarz nie widział nic dziwnego w zachowaniu dziecka, dobrze że go nie posłuchaliśmy i znaleźliśmy Panią Doktor. Polecam i Bardzo Dziękuję Pani Doktor z całego serca!!!

Opinia dodana przez: Ann

dr Teresa Żardecka - Krzeczyńska

wizyta już od 150

ELF Centrum Mowy i Ruchu- wczesne wspieranie rozwoju dziecka
ul. Żytnia 13 lok. 142

pania doktor sama znalazlam przez int. i nie załuje czego sie wrecz bałam, gdyz 150km pojechalismy w ciemno. jedna prywatna wizyta w ktorej pani doktor pokierowala nas na dzielna zeby wszystko bylo z nfz. bardzo zyczliwa usmiechnieta a przede wszystkim swietny lekarz. bardzo sie ciesze,ze sa jeszcze tak wspaniali lekarze;-)POLECAM!!!!

Prywatny Gabinet Lekarski
Słoneczna 50 lok. 14

Trafiłam do Pani doktor - jako do kolejnego poleconego lekarza. Moja córka miała 1,5 roku i nie chodziła na nóżkach, tylko na kolankach. Tego co usłyszeliśmy od innych lekarzy i specjalistów, nie chcę powtarzać - byliśmy załamani ich diagnozą. Pani doktor postawiła inną diagnozę i zleciła stosowne postępowanie. Wszystko się potwierdziło. Córka stanęła na nogach po 2 miesiącach. Dobry, rozsądny lekarz, z sercem (a takich rzadko się spotyka niestety). Polecam.

Opinia dodana przez: Magda

Prywatny Gabinet Lekarski
Waryńskiego 9 lok. 23

Pani Doktor opiekowała się moją 8 tygodniową córką w IMiD w Warszawie. Dzięki kompletnym badaniom trafnie zdiagnozowano i zaczęto leczyć córkę. Dziś jest zdrowym, wesołym i ruchliwym dzieckiem. Bardzo dziękuję!!!

Opinia dodana przez: Ann

Neurolodzy dziecięcy w mieście Warszawa