Filtruj terminy

Neurolog Grodzisk Mazowiecki

05-825 Grodzisk Mazowiecki

to bardzo rzeczowy i kompetentny lekarz z dużym doswiadczeniem i cierpliwym podejściem do pacjenta .Jestem bardzo wdzięczna za szybką i ..trafną diagnozę .Godna polecenia ale widząc ilość pacjentów poczekalni nie jest to Pani Doktor potrzebne.

05-825 Grodzisk Mazowiecki

Pani Doktor opiekowała się moją 8 tygodniową córką w IMiD w Warszawie. Dzięki kompletnym badaniom trafnie zdiagnozowano i zaczęto leczyć córkę. Dziś jest zdrowym, wesołym i ruchliwym dzieckiem. Bardzo dziękuję!!!

Opinia dodana przez: Ann

Centrum Profilaktyki i Terapii NZOZ Filia w Grodzisku Mazowieckim
Kościuszki 29
05-825 Grodzisk Mazowiecki

WZÓR PRAWDZIWEGO, PROFESJONALNEGO LEKARZA!!!wspaniała i kompetentna osoba, Z PEŁNYM PROFESJONALIZMEM

05-825 Grodzisk Mazowiecki

Polecam zdecydowanie. Dobry specjalista, spokojny, zawsze uprzejmy. Jestem jego pacjentem od kilku lat i nigdy nie poczułem się ignorowany albo zbywany. Jego diagnozy są zawsze trafne.

Opinia dodana przez: Michał

05-825 Grodzisk Mazowiecki

Zdecydowanie nie polecam .Pani nie patrzy na pacjęnta, bładzi wzrokiem po scianach.Z łaską odpowiada na pytania. Nie jest zainteresowana badaniami które zostały predłożone typu TK czy wypis ze szpitala. Zarozumiała,wyniosła i chwilami nawet nieuprzejma mam odczucie ze nie lubi swojej pracy. NIE POLECAM!!!

05-825 Grodzisk Mazowiecki

Wczoraj moja córka była na planowej wizycie u Pana Doktora.
Wizyta trwała ok.45 SEKUND! Bez wywiadu medycznego, bez badania czegokolwiek, otrzymała skierowanie na rezonans magnetyczny głowy z informacją, że może się zapisać, czekać będzie około roku. Zdumiona córka, ze zrobionymi wcześniej wynikami badań, na które Pan Doktor nie rzucił nawet okiem, zabrała skierowanie i wyszła zdumiona.

Wczoraj moja córka była na planowej wizycie u Pana Doktora.
Mam nadzieję, że Pan Doktor ma czyste sumienie i poczucie dobrze spełnionego obowiązku po tej wizycie, a mojemu dziecku nie dolega nic poważnego, co można byłoby zdiagnozować podczas planowanego czasu tej wizyty, tj,.10 minut, przy jego zaangażowaniu w swoją PRACĘ- za którą jak każdy pobiera wynagrodzenie.

Dodać należy , że czas oczekiwania na wizytę do Pana Doktora jest najkrótszy ze wszystkich wymienionych przez Panią w rejestracji, co w kontekście opisanej sytuacji nie dziwi.

Opinia dodana przez: Jolanta

NZOZ MALVITA
ulica Traugutta 30

05-825 Grodzisk Mazowiecki

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDIKON"
SADOWA 22

Centrum Profilaktyki i Terapii NZOZ Filia w Grodzisku Mazowieckim