Neurolog Grodzisk Mazowiecki

05-825 Grodzisk Mazowiecki

to bardzo rzeczowy i kompetentny lekarz z dużym doswiadczeniem i cierpliwym podejściem do pacjenta .Jestem bardzo wdzięczna za szybką i ..trafną diagnozę .Godna polecenia ale widząc ilość pacjentów poczekalni nie jest to Pani Doktor potrzebne.

05-825 Grodzisk Mazowiecki

Pani Doktor opiekowała się moją 8 tygodniową córką w IMiD w Warszawie. Dzięki kompletnym badaniom trafnie zdiagnozowano i zaczęto leczyć córkę. Dziś jest zdrowym, wesołym i ruchliwym dzieckiem. Bardzo dziękuję!!!

Opinia dodana przez: Ann

Centrum Profilaktyki i Terapii NZOZ Filia w Grodzisku Mazowieckim
Kościuszki 29
05-825 Grodzisk Mazowiecki

WZÓR PRAWDZIWEGO, PROFESJONALNEGO LEKARZA!!!wspaniała i kompetentna osoba, Z PEŁNYM PROFESJONALIZMEM

05-825 Grodzisk Mazowiecki

Polecam zdecydowanie. Dobry specjalista, spokojny, zawsze uprzejmy. Jestem jego pacjentem od kilku lat i nigdy nie poczułem się ignorowany albo zbywany. Jego diagnozy są zawsze trafne.

Opinia dodana przez: Michał

05-825 Grodzisk Mazowiecki

W życiu nie spotkałam tak niemiłego, wyniosłego, zadufanego w sobie i nadętego lekarza. Niesamowicie wyniosła, zadufana osoba i z przykrością stwierdzam również złośliwa. Nigdy już do niego nie pójdę, zdecydowanie odradzam.

NZOZ MALVITA
ulica Traugutta 30

05-825 Grodzisk Mazowiecki

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDIKON"
SADOWA 22

lekarz Zbigniew Bentkowski