Filtruj terminy

Neurolog Jastrzębie-Zdrój

lekarz Izabela Krawczyk

Klonowa 12
58-310 Szczawno-Zdrój

Dzisiaj przeżyłam KOSZMAR, szanowna pani dr wyrzuciła mnie prawie za drzwi, tłumacząc się pośpiechem, czekałam na tę wizytę kilka miesięcy, ponieważ trudno się dostać do neurologa. Pani dr szybko mnie pożegnała, dobrze że mnie nie kopnęła na do widzenia. Zero kompetencji, żenada
Opinia dodana przez: anonim

lekarz Tadeusz Nagibauer

Psychiatra, Neurolog

NZOZ Salus sp. z o.o.
Wrocławska 12a
Jastrzębie-Zdrój

Kto tylko może unikać tego Pana z daleka.
Zacząłem rozmowę od swoich dolegliwości związanych z brakiem czucia w nogach i mrowieniu rąk, niechcący powiedziałem że 7 lat temu byłem prywatnie u neurologa i jak się okazało był to mój błąd.
Lekarz wpadł w furię wyrwał moje skierowanie które to już miał przypięte spinaczem do kartoteki i rzucił w moim kierunku wykrzykując:
jak chodzi Pan prywatnie to proszę sobie ...
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Anna Smołka

Niepubliczny Wielospecjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej Medicus 99
ulica Dworcowa 1D
44-335 Jastrzębie-Zdrój

Zachowanie pani doktor (mała litera z premedytacją) podczas wizyty mojej 73 letniej mamy, zachowywała się skandalicznie. Mama wyszła z gabinetu załamana postawą lekarza. Brak elementarnej kultury osobistej, opryskliwość i brak podstawowej fachowości. Lekarz pomimo próśb nie chciał przeczytać nawet dokumentacji medycznej z historia choroby. Wszystkie polecenia lekarza były wydawane wręcz krzykiem. Nie wiem, czy to zły dzień pani doktor? Rozumiem, każdy ma gorsze dni ale może wtedy warto zrobić sobie ...
Opinia dodana przez: Mirosław

lekarz Mirosława Bogocz

ulica Katowicka 112
43-211 Pszczyna

Bardzo dziękuję za okazaną troskę, empatię, diagnostykę oraz koordynację całego procesu leczenia. Dawno nie spotkałam tak zaangażowanego lekarza. Dziękuję!
Opinia dodana przez: Asia

lekarz Adam Heliosz

Warszawska 1
44-335 Jastrzębie-Zdrój

Pierwszy po 3 tygodniach lekarz, który potraktował mnie jak człowieka. Wiarygodny, skrupulatny, o dużej wiedzy medycznej i wrażliwości dla pacjenta. W pełni zrozumiały język podczas opisu problemów zdrowotnych i dalszej propozycji leczenia. Zorientowany w bazie okolicznych lekarzy, którzy mogą kontynuować leczenie. Ocena celująca dla Pana Doktora!
Opinia dodana przez: Alex

lekarz Elżbieta Łabęcka

ul. Dworcowa 6
44-335 Jastrzębie-Zdrój

Cudowny lekarz !!!!! Bardzo zaangażowana w poprawę zdrowia pacjenta. Jeśli coś wychodzi poza kompetencje Pani Doktor to szuka specjalisty i prowadzi do niego.
Otóż mam nad reaktywny pęcherz i mam z tym ogromny problem. Będąc na turnusie rehabilitacyjnym w Czernichowie spotkałam się z Panią doktor Elżbietą Łabęcką a ona znalazła wyjście i znalazła mi lekarza z Eurokliniki w Bielsku Białej Dr Izabellę Sieradzką która wykonała zabieg naprawczy.
Później kilkakrotnie ...
Opinia dodana przez: Ludmiła

lekarz Zdzisław Kusal

Szpitale Kłodzkie
ulica Szpitalna 1a
57-300 Kłodzko

Doktora poznałem w sytuacji, która wymagała szybkiej interwencji. Doktor z jednej strony był bardzo pragmatyczny, ale poniewaz byłem dość mocno zestresowany - profesjonalnie mi pewne sprawy perswadował, zaś inne, nie tak ważne, pozwolił "odpuścić.
Efekt - jestem już 5 lat po udarze - nie ma widocznych kutków ubocznych. Są pewne niewidoczne, ale ciągle nad tym pracuję. Widziałem zresztą reakcję pacjentów z przychodni w Kłodzku. Doktora nie znałem: przyjechałem do niego. ...
Opinia dodana przez: Piotr (1959)

lekarz Bożena Kumor-Kempa

Wodeckiego 21
Jastrzębie-Zdrój

lekarz Krystyna Skorek-Nosalik

Neurolog

Fundacja Ochrony Zdrowia i Pomocy Społecznej w Jastrzębiu-Zdroju Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ulica Górnicza 44

Neurolodzy w Jastrzębiu-Zdroju