Neurolog Kielce

lekarz Marzena Dreczka

Psychoterapeuta, Psychiatra

Artimed

Kielce

Pani Doktor Marzena Dreczka , jest przemiłą u przejmą Panią doktor , oraz poświęcającą swój czas dla pacjęnta , zasze na wi zycie wy pytuje pacjęnta jak sięczuje i jakie ma samo poczucie , jak jest słabe samo poczucie to prubuje wyrównać prze pisując nowej generacji leki , mnie ona pomaga i zawsze do biera takieleki że jak tylko jamam złe samo poczucie to jak mi ustali leki tomi się ...
Opinia dodana przez: Michał

Pediatra, Neurolog dziecięcy

Diagnostyka Laboratorium Regionu Południowo-Wschodniego
Jagiellońska 74
25-734 Kielce

Osoba, której w pełni należy zaufać. W 100% polecam. Szkoda, że w Kielcach nie przyjmuje w Poliklinice jak dawniej... O tym jakim jest Lekarzem świadczą kolejki pod gabinetem prywatnym. Gdyby każdy lekarz traktował swoich pacjentów z takim szacunkiem i miał taką wiedzę... Dziękuję

ulica Zagórska 20
25-355 Kielce

Super lekarz godny polecenia,dokładny wyrozumiały bardzo miłe podejscie do pacjenta.Lekarz z powołania
Opinia dodana przez: katarzyna

Zakład Opieki Specjalistycznej
OS. NA STOKU 63A
25-437 Kielce

Uprzejma i bardzo kompetentna pani dr
choć jest duży problem z dostępnością na NFZ,
bardzo szybko rozchodzi się cały przydział z funduszu zdrowia.
Opinia dodana przez: Paweł

Kielce

jest miła; patrzy na zdrowie pacjenta a nie na zasobność portfela; każdy przypadek traktuje indywidualnie i z najwyższą starannością; bardzo pomogła mojej córce;

DARIMED
Prosta 42
25-371 Kielce

Pani doktor to świetny specjalista i wspaniały człowiek rozumiejący pacjentów i oddany swojej pracy. Jeśli pacjent ma problem i coś go niepokoi pani doktor odbiera telefon nawet w dni wolne od pracy i spokojnie udziela informacji.Tacy lekarze obecnie rzadko się zdarzają. Nigdy nie pisałam opinii o lekarzach, ale o tej Pani doktor warto!Polecam!
Opinia dodana przez: marzena

Kielce

Uważam, że warto odwiedzić tego lekarza.Wyleczył mnie.

Różana 8 Kielce
Kielce

Super lekarz jako jedna poznała się na mojej migrenie . Inni neurolodzy mi nie byli wstanie pomódz . Lekarz z powołania !

Tatrzańska 11
25-550 Kielce

Wspaniały i uczciwy człowiek,Pan Doktor pomaga bezinteresownie na próźbę wizyty domowej do mojej mamy choć był zajęty nie odmówił,choć choroba mamy była związana z ortopedią Pan Dr.Nowak zainteresował się i pokierował gdzie się udać i co zrobić.Slużba zdrowia w Jarosławiu powinna być dumna,że ma takiego lekarza...CZŁOWIEKA!Polecam każdemu takich lekarzy.Ps.Pozdrawiam Pana Doktora.
Opinia dodana przez: Tomasz

Neurolodzy w Kielcach