lekarz Urszula Węgrzycka

Neurolog dziecięcy, Pediatra

1,9
1,6
1,6

Bardzo żałuję, że nie można dawać w tym rankingu punktów ujemnych, gdyż właśnie tak oceniam tę lekarkę pod kątem wszystkich wymienionych obszarów. Zmarnowany czas i nerwy. Nie powinna przyjmować pacjentów, na pewno nie dzieci.

Zmarnowany czas i nerwy.

Nie powinna przyjmować pacjentów, na pewno nie dzieci.

Strata czasu, szkoda nerwów. Rozumiem, że lekarz może mieć tendencje do pouczania ale sposób w jaki ta Pani prowadzi swój gabinet pozostawia wiele do życzenia. Teraz wiem skąd krótkie terminy u tego lekarza i te komentarze...

To wogóle jest lekarz? Musiała mieć bogatych rodziców skoro medycynę skończyła. Nie nadaje sie do ludzi a co dopiero do dzieci.Jest niewychowana i chamska. Nie polecam. Nie potrafi wytłumaczyć, a na sugestie że może by wykonać takie i takie badanie to od razu agresywna reakcja i oburzenie, że ona ma lepszą wiedzę i żeby się nie sugerować tym co pisze w internecie.

Ludzie uciekajcie od niej! Nigdy nie spotkałem się z tak niemiłą lekarką. Jest chamska i opryskliwa , krzyczy. Ciekawe czy jest taka tylko przy wizycie na NFZ ? Może jakby dostała parę stów toby była milsza.

Ludzie uciekajcie od niej!

tak opryskliwego i odrażającego człowieka, nie mówiąc już o lekarzu nie spotkałem w swoim życiu, jedna gwiazdka w ocenie to i tak o wiele za dużo

Jakbym mogła to bym dała minus 1 ☆, nie nadaje się do dzieci , dla psów ludzie maja więcej empatii, od razu przy wejściu do gabinetu jest agresywna słownie. Na słowo rezonans albo tomograf dostaje szewskiej pasji .

Okropna, źle wychowana i wyjątkowo bezczelna baba. Przyszłam z dzieckiem z bólami głowy. Ponieważ nie potrafiłam wystarczająco (wg. niej)określić rodzaju bóli i czasu trwania zapytała bezczelnie czy ja zajmuję sie wychowanie dziecka czy też może siedziałam za granicą a ktoś inny wychowywał mi córkę. Co za tupet !! Przecież ciężko od 6-letniego dziecka żądać określenia bólu (np. promieniujący, pulsujący itp)i czas trwania ponieważ zazwyczaj podaje sie środek przeciwbólowy. Tłumaczyłam to tej zgorzkniałemu babsztylowi a ona z takim bezczelnym tekstem. Jakby tego było mało nakrzyczała na moje dziecko, że nie wykonuje dokładnie jak ona chce poleceń. I to ma być neurolog dziecięcy? Zero zrozumienia i podejścia do dzieci. Wspomniałam szanownej pani doktor że zgodnie z zaleceniem lekarza kierującego do neurologa mam zrobione ogólne badania ale jakoś nie kwapiła się do obejrzenia ich, dopiero kiedy nalegałam z łaską przejrzała je. Nie wiem jakim jest fachowcem, może i nie najgorszym, ale nie będę miała okazję sie o tym przekonać, bo więcej nie chcę mieć z nią do czynienia!Już dawno minęły czasy kiedy lekarz powinien być tylko dobry- powinien być również kulturalny i przynajmniej starać sie być miły.
Zdecydowanie ODRADZAM chyba, że macie mocne nerwy i lubicie taką ekstremalna jazdę z babą jagą jako neurologiem.

To jest lekarz??? Ta pani powinna ulice zamiatać. Zalecenie dla mojej córki ktorą od kilku miesiecy boli głowa. ....mniej się uczyć. ..omijać szerokim łukiem

Kobieta niemiła i nieuprzejma, bez zrozumienia dla pacjenta, tym bardziej że była to wizyta prywatna, za którą zapłaciłam. Uważa się za pępek świata, to niech dalej tak pozostanie. Jestem tylko ciekawa jak przyjmuje pacjentów z NFZ, skoro dla prywatnych jest opryskliwa.

Polecam Dr. Węgrzycką; Ma wspaniałe podejscie do dzieci. Byłam mile zaskoczona jej zaangażowaniem z jakim podeszła do leczenia mojego dziecka:)