lekarz Urszula Węgrzycka

Neurolog dziecięcy, Pediatra

1,6
1,6

Omijać Panią doktor z daleka! Byłam u niej na wizycie pierwszy i ostatni raz. Doktorka pretensjonalna, nie mila! Wogole nie powinna być doktorka a co dopiero od dzieci! Lepiej iść prywatnie do dobrej doktorki i nie psuć sobie nerwów!

Pani doktor nieuprzejma, arogancka miałam wrażenie że wykonuje badanie rutynowo, nie traktuje pacjentów indywidualnie więc badania nie do końca mogą być wiarygodne, nie polecam tej Pani nikomu

Gorąco NIE POLECAM! Pani doktor jest niemiła i bardzo nieuprzejma. Pojechałam z 5 miesięcznym dzieckiem byłam 10 minut przed wyznaczonym czasem wizyty, po czym Pani doktor zrobiła mi awanturę że to nie jest bank i tu się w kolejkach nie stoi a10.15 to 10.15. Poinformowalam ja że ja nie jestem z Kielc tylko musze dojechac 40km więc ciężko przyjechać punktualnie co do minuty ale dla niej liczyło się tylko to że jestem 10 minut za wcześnie! Z badania dziecka też nie jestem zadowolona bo została zmierzona tylko główką i położyła dziecko na brzuszku. Kiedy zapytałam czy wszystko Z dzieckiem jest dobrze to usłyszałam że wygląda że jest dobrze. Nigdy wiecej juz do niej nie pojadę. Teraz już wiem czemu do tej Pani doktor wizytę można umówić tak szybko.

Pani Doktor nie powinna być lekarzem, a na pewno nie leczyć dzieci, brak jakiegokolwiek podejścia do pacjenta, niemiła i opryskliwa, nieuprzejma, poucza rodzica w wychowaniu dziecka, nie zna przepisów medycznych, bardzo żałuję tej wizyty, dlatego tak szybkie terminy, trauma dla dziecka. Nie polecam.

Strata czasu, szkoda nerwów. Rozumiem, że lekarz może mieć tendencje do pouczania ale sposób w jaki ta Pani prowadzi swój gabinet pozostawia wiele do życzenia. Teraz wiem skąd krótkie terminy u tego lekarza i te komentarze...

Bardzo żałuję, że nie można dawać w tym rankingu punktów ujemnych, gdyż właśnie tak oceniam tę lekarkę pod kątem wszystkich wymienionych obszarów. Zmarnowany czas i nerwy. Nie powinna przyjmować pacjentów, na pewno nie dzieci.

Zmarnowany czas i nerwy.

Nie powinna przyjmować pacjentów, na pewno nie dzieci.

Ludzie uciekajcie od niej! Nigdy nie spotkałem się z tak niemiłą lekarką. Jest chamska i opryskliwa , krzyczy. Ciekawe czy jest taka tylko przy wizycie na NFZ ? Może jakby dostała parę stów toby była milsza.

Ludzie uciekajcie od niej!

To wogóle jest lekarz? Musiała mieć bogatych rodziców skoro medycynę skończyła. Nie nadaje sie do ludzi a co dopiero do dzieci.Jest niewychowana i chamska. Nie polecam. Nie potrafi wytłumaczyć, a na sugestie że może by wykonać takie i takie badanie to od razu agresywna reakcja i oburzenie, że ona ma lepszą wiedzę i żeby się nie sugerować tym co pisze w internecie.

tak opryskliwego i odrażającego człowieka, nie mówiąc już o lekarzu nie spotkałem w swoim życiu, jedna gwiazdka w ocenie to i tak o wiele za dużo

Jakbym mogła to bym dała minus 1 ☆, nie nadaje się do dzieci , dla psów ludzie maja więcej empatii, od razu przy wejściu do gabinetu jest agresywna słownie. Na słowo rezonans albo tomograf dostaje szewskiej pasji .