lekarz Urszula Węgrzycka

Neurolog dziecięcy, Pediatra

1,6
1,6

To jest lekarz??? Ta pani powinna ulice zamiatać. Zalecenie dla mojej córki ktorą od kilku miesiecy boli głowa. ....mniej się uczyć. ..omijać szerokim łukiem

Kobieta niemiła i nieuprzejma, bez zrozumienia dla pacjenta, tym bardziej że była to wizyta prywatna, za którą zapłaciłam. Uważa się za pępek świata, to niech dalej tak pozostanie. Jestem tylko ciekawa jak przyjmuje pacjentów z NFZ, skoro dla prywatnych jest opryskliwa.

Pani doktor leczyla moja corke przez 3 lata stwierdzila ze wyrosnie z za niskiego napiecia miesniowego teraz cora ma 7 lat nie wyrosla teraz dopiero zacznie rehebilitacje gdyby wczesniej zaczela chodzic dzis ni mialaby takich problemow z poruszaniem sie. Jak najdalej od tej Pani doktor

Super lekarka. Wyrozumiała, ma podejście do dzidziusia i rodzica. Polecam w 100%

Polecam Dr. Węgrzycką; Ma wspaniałe podejscie do dzieci. Byłam mile zaskoczona jej zaangażowaniem z jakim podeszła do leczenia mojego dziecka:)

niecałe 2 lata temu, byłam z 15 - letnim bratem u Pani doktor z powodu silnych bóli głowy, była bardzo niemiła, zaczęła krzyczeć na mojego brata, że nie jest w stanie dokładnie określić od kiedy i jak boli go głowa, że co on sobie myśli inni pacjenci czekają ( może jak by baba dostała parę stówek była by milsza) Dziś u mojego brata stwierdzono guza mózgu wielkości pomarańczy, jest bardzo źle , może to być guz złośliwy. nie sądzę , że guz pojawił się w przeciągu roku - kilku miesięcy. Gdyby kobieta zareagowała odpowiednio i kazała zrobić badania , dziś było by inaczej. Mam do Pani wielki wielki żal.............

Okropna, źle wychowana i wyjątkowo bezczelna baba. Przyszłam z dzieckiem z bólami głowy. Ponieważ nie potrafiłam wystarczająco (wg. niej)określić rodzaju bóli i czasu trwania zapytała bezczelnie czy ja zajmuję sie wychowanie dziecka czy też może siedziałam za granicą a ktoś inny wychowywał mi córkę. Co za tupet !! Przecież ciężko od 6-letniego dziecka żądać określenia bólu (np. promieniujący, pulsujący itp)i czas trwania ponieważ zazwyczaj podaje sie środek przeciwbólowy. Tłumaczyłam to tej zgorzkniałemu babsztylowi a ona z takim bezczelnym tekstem. Jakby tego było mało nakrzyczała na moje dziecko, że nie wykonuje dokładnie jak ona chce poleceń. I to ma być neurolog dziecięcy? Zero zrozumienia i podejścia do dzieci. Wspomniałam szanownej pani doktor że zgodnie z zaleceniem lekarza kierującego do neurologa mam zrobione ogólne badania ale jakoś nie kwapiła się do obejrzenia ich, dopiero kiedy nalegałam z łaską przejrzała je. Nie wiem jakim jest fachowcem, może i nie najgorszym, ale nie będę miała okazję sie o tym przekonać, bo więcej nie chcę mieć z nią do czynienia!Już dawno minęły czasy kiedy lekarz powinien być tylko dobry- powinien być również kulturalny i przynajmniej starać sie być miły.
Zdecydowanie ODRADZAM chyba, że macie mocne nerwy i lubicie taką ekstremalna jazdę z babą jagą jako neurologiem.