Neurolog Lublin

Centrum Medicover Lublin
Konrada Wallenroda 4c
20-601 Lublin

wizyta już od 170
*Rezerwacja wizyty oraz płatność realizowana poprzez sklep MediStore
Zgadzam się z wcześniejszymi pozytywnymi opiniami. Pan Doktor jest świetnym specjalistą i uroczym człowiekiem. Trochę jak dr House tylko bardziej sympatyczny :-) Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: RM
Lekarz bardzo uprzejmy, kompetentny i sama wizyta czysta przyjemność. Zleca badania by znaleść przyczynę bólu, a nie go zabija poprzez leki. Wytłumaczy dlaczego akurat takie leki przepisuje, a nie inne. Jedyny malutki minus jest taki, ze w Instytucie jak przyjmuje pomimo umówionej godziny prawie zawsze jest jest opóźnienie, ale wizyta wszystko wynagradza. :-)
Opinia dodana przez: Karolina Peciak

dr Mirosław Jasiński

Neurolog dziecięcy

neurogia

Lublin

Bardzo polecam!!!Leczę się u doktora prawie 20 lat,na początku moim przypadkiem zajmowała się inny lekarz,który za szybko kazał odstawić leki i napady padaczki powróciły. Na szczęście przez przypadek trafiłam do doktora Jasińskiego i tak już zostałam,nie pamiętam kiedy miałam ostatni napad.Podejście do pacjenta indywidualne,pamięta wszystkie szczegóły nie musi nawet zaglądać do karty,bardzo konkretny i na wizytę poświęca dużo czasu.Kiedy potrzebowałam konsultacji,a nie mogłam pojechać do gabinetu,bo następnego dnia wyjeżdżałam kazał ...
Opinia dodana przez: Ilona

lekarz Piotr Poznański

Neurolog

Zespół Specjalistycznych Gabinetów Lekarskich " COR-LAR-MED"
ulica Aleje Racławickie 23
20-904 Lublin

Lekarz bardzo uprzejmy i kompetentny o wysokiej kulturze osobistej. Wszystko wytłumaczone wielokrotnie i tak jak należy. Wszystkiego dobrego Panie doktorze i wytrwałości w Pańskiej trudnej i niejednokrotnie niewdzięcznej posłudze. Pacjentaka.
Opinia dodana przez: Beata

dr n. med. Grzegorz Haberek

20-555 Lublin

Polecono mi tego lekarza. Chodziłam prywatnie. Neurologicznie leczę się od kilkunastu lat. Konsultowali mnie przez te lata różni lekarze- fachowcy- profesorowie zarówno z Lublina jak i Warszawy. Jednoznacznie opiniowali wyniki badań pod kątem mojej choroby. Ostatnimi czasy stan zdrowia trochę mi się pogorszył a Pan dr poszedł na łatwiznę /gdzie liczyłam, że mi pomoże/ to zrobił w swojej ocenie ze mnie "wariata". Jestem aktywną, niezależną i spełniającą się zawodowo osobą. ...

dr Małgorzata Kulka

SPSK 4

20-954 Lublin

Bardzo dobry lekarz specjalista, zna się na tym co robi,taki powinien być lekarz; miła , zawsze uśmiechnięta,.Lekarz naprawdę z powołania. Polecam.!!!
Opinia dodana przez: Renata
Jest bardzo dobrym doktorem mam wielkie szczęście że trafiłem na tak dobrego i wspaniałego dokora polecam.
Opinia dodana przez: Adam

lekarz Katarzyna Dziubińska-Sławek

20-555 Lublin

Pani doktor Dziubińska to lekarz którego szukałam - z powołaniem, pasją i wiedzą. Rzetelnie podchodzi do wizyty, wszystko mi wytłumaczyła, poświęciła mi tyle czasu ile było potrzebne, pokrzepiła i co najważniejsze w końcu czuję się znacznie lepiej! Zwróciła też uwagę na inne aspekty i zleciła dodatkowe badania, bo okazało się, że konieczna była też wizyta u innego specjalisty, bo miałam problem nie tylko neurologiczny, co inni lekarze bagatelizowali. Jeśli to ...
Opinia dodana przez: Wąsek K

lekarz Katarzyna Hanus-Atras

20-555 Lublin

Takich lekarzy z przykrością muszę stwierdzić nie spotyka się zbyt często ..Pani doktor przed postawieniem słusznej diagnozy bardzo długo i dokładnie przeprowadzała badania tak, że nawet kiedy już miała pewność co to za przypadłość to już ta informacja tak nie bolała a leczenie sprawia ,że komfort życia z tym nie jest taki najgorszy. .Miałem szczęście
Opinia dodana przez: Ryszard

lek. med. Beata Bordzoł-Zalewska

Neurolog dziecięcy

Neurolodzy Dziecięcy

20-828 Lublin

Bardzo miła p.doktor, konkretna, zaangażowana w leczenie dziecka i jego stan zdrowia.
Duża wiedza, zyczliwość i podejście super.
Opinia dodana przez: Barbara

Neurolodzy w Lublinie