Lekarze Neurolog Lublin

lek. med. Beata Bordzoł-Zalewska

Neurolodzy Dziecięcy
20-828 Lublin

Bardzo miła p.doktor, konkretna, zaangażowana w leczenie dziecka i jego stan zdrowia. Duża wiedza, zyczliwość i podejście super.
Opinia dodana przez: Barbara
Jestem po wypadku samochodowym, trafiłam do tej doktor z mężem z urazami kręgosłupa szyjnego, dr Krasińska potraktowała nas bardzo rzeczowo i fachowo, badanie dokładne nie miałam uczucia że czeka aż wyjdziemy tak jak u innych lekarzy, polecam w 100% mi jej opinia i leki bardzo pomogły.

lekarz Małgorzata Czernichowska-Kotiuszko

1 Szpital Wojskowy
Al. Racławickie 23
20-343 Lublin

Trafiłam do Pani Doktor w ramach NFZ aby upewnić się co do diagnozy postawionej przez innego lekarza. Była bardzo miła, chętnie dyskutowała, nie miałam poczucia, że musze już wyjść z gabinetu. Pocieszała, bardzo otwarta i kontaktowa. Tłumaczyła, co może być przyczyną występujacych objawów, bez problemu zaproponowała skierowanie na badanie MR. Zachęcam do wizyty!!!

lekarz Marek Filar

ulica Krajewskiego 12
20-738 Lublin

kompetentny i godny polecenia lekarz, doskonały fachowiec , kontaktowy z przyjemnością leczę się u pana doktora

dr n. med. Grzegorz Haberek

Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
20-555 Lublin

Polecono mi tego lekarza. Chodziłam prywatnie. Neurologicznie leczę się od kilkunastu lat. Konsultowali mnie przez te lata różni lekarze- fachowcy- profesorowie zarówno z Lublina jak i Warszawy. Jednoznacznie opiniowali wyniki badań pod kątem mojej choroby. Ostatnimi czasy stan zdrowia trochę mi się pogorszył a Pan dr poszedł na łatwiznę /gdzie liczyłam, że mi pomoże/ to zrobił w swojej ocenie ze mnie "wariata". Jestem aktywną, niezależną i spełniającą się zawodowo osobą. ...

dr hab. n. med. Zbigniew Stelmasiak

Specjalistyczny Gabinet Alergologiczny
al. Kraśnicka 88/1
20-718 Lublin

Znakomity fachowiec, diagnozuje i leczy wszystkie schorzenia neurologiczne, ale szczególnie zajmuje się chorymi na SM takimi jak ja. Cieszący się uznaniem nie tylko w Polsce, ale i na Świecie. To prawada, że trzeba czasem czekać 2-3 godziny, ale bada pacjenta bardzo dokładnie i poświęca mu tyle czasu ile tylko potrzeba nie zerkając co 5 minut na zegarek. Nie zabardzo rozumiem te narzekania pacjentów bo jak wchodzą do gabinetu Profesora to ...

dr n. med. Stefan Niewiadomy

Gabinet
Lublin

Lekarz bardzo miły w kontakcie ale moim zdaniem nic poza tym. Corka z zespolem genetycznym powinna być przez neigo skierowana natychmiast na rehabilitację- on twierdził że córka rozwija sie prawidłowo - w końcu zdecydowalismy sie zmienic lekarza - niestety za późno - teraz bardzo odczuwamy skutki zbyt późno podjętej rehabilitacji. Każdy noworodek z obciązeniem czy rozwija sie dobrze czy nie powinien byc jak najwczesniej rehabilitowany.
Lekarz bardzo uprzejmy, kompetentny i sama wizyta czysta przyjemność. Zleca badania by znaleść przyczynę bólu, a nie go zabija poprzez leki. Wytłumaczy dlaczego akurat takie leki przepisuje, a nie inne. Jedyny malutki minus jest taki, ze w Instytucie jak przyjmuje pomimo umówionej godziny prawie zawsze jest jest opóźnienie, ale wizyta wszystko wynagradza. :-)
Opinia dodana przez: Karolina Peciak

lekarz Tomasz Tomczyk

ulica Rozmarynowa 3/5
20-834 Lublin

dr hab. n. med. Tomasz Tomczyk - wspaniały specjalista neurolog. Jestem dumna że miałam okazję (jeżeli to jest dobre określenie dla procesu chorobowego) być pod opieką wyżej wymienionego lekarza.

lekarz Katarzyna Lewczuk

Neurolog

Centrum Medyczne SANITAS Sp. z o.o.
ulica Hempla 5
20-008 Lublin

Pani dr bardzo miła sympatyczna, tworzy przyjemną atmosferę w gabinecie. Poświęca tyle czasu ile potrzebuje pacjent i cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania udzielając rzetelnych informacji. Po przeprowadzonym wywiadzie zleciła pakiet badań i wdrożyła leczenie farmakologiczne. Polecam Panią dr z czystym sumieniem.
Opinia dodana przez: Krystyna

dr Mirosław Jasiński

neurogia
Lublin

Nie polecam nikomu tego ,,lekarza,, napisać że nieuprzejmy to jak nic nie napisać. ,,leczył ,,moją córkę ,zero leczenia ,przypisał leki które dostaliśmy w szpitalu i EEG dzienne, na którym nigdy nic nie wychodzi , Nigdy nie pamiętał jaką dawkę leku zaordynował na wcześniejszej wizycie ale do każdego badania ( stukanie młoteczkiem w kolano i drapanie po stopach żądał rozebrania do bielizny ( od 17 -letniej dziewczyny ).-nigdy wcześniej nie spotkałem ...
Opinia dodana przez: piotr

lekarz Piotr Poznański

Neurolog

Zespół Specjalistycznych Gabinetów Lekarskich " COR-LAR-MED"
ulica Aleje Racławickie 23
20-904 Lublin

Lekarz godny zaufania i polecenia. Wybitna inteligencia i posiadana wiedza. Bedac na urlopie zawsze umawiam się na wizyte aby skonsultować obecny stan mojego zdrowia. Polecam.
Opinia dodana przez: Izabela

lekarz Beata Pastwa

Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
20-555 Lublin

Jakaś porażka!! było widać że przyjmuje na wizytę z wielką łaską, Pierwsze wejście i od razu niemiła a do tego zero profesjonalizmu. W ogóle nie przejrzała dokumentów medycznych, zerknęła na jeden dokument przez sekundę i stwierdziła że jest wszystko dobrze. I za nic miała objawy z którymi się zgłaszam, i dokumentacją od poprzednich lekarzy, a zostałem skierowany do neurologa po złych badaniach EEG wielki negatyw dla tej panie dosłownie przez ...
Ocenić lekarza, który nas leczy z powodu przewleklej choroby jest bardzo trudno. Co innego pójść do fryzjera być zadowolonym z efektu i polecić go innym. Włosy odrastają, uszczerbek wtedy żaden. Ale ze zdrowiem ciała, a szczególnie duszy jest bardzo trudno. Znaleźć kogoś, kto potrafi dotrzeć do naszego wnętrza,postawić rozpoznanie, spowodować byśmy uwierzyli, że to co mówi jest prawdą, poczekać na efekty tego leczenia, a na koniec pomóc zrozumieć chorobę z ...

lekarz Aneta Ożóg

Neurolog

Przychodnia Specjalistyczna " BIO-MEDICAL " J.Biernacka, J.Mika, M.Zborowska Spółka Partnerska Lekarzy
ulica Weteranów 11
20-038 Lublin

Pani Doktor, mimo zapełnionego grafiku przyjęć, zgodziła się mnie przyjąć. Jest bardzo miłym, kompetentnym lekarzem. Zostałem, szczegółowo zbadany, dokładnie zostały mi wyjaśnione moje problemy zdrowotne związane z bólem kręgosłupa oraz inne dolegliwościami z poza neurologii, które zauważyła Pani Doktor podczas badania. Otrzymałem skierowanie na dalsze szczegółowe badanie kręgosłupa MR z kontrastem. Przyznam szczerze, że takiego lekarza zainteresowanego problemami zdrowotnymi pacjenta i z takim pozytywnym nastawieniem na pomoc w jego potrzebach ...
Opinia dodana przez: Waldemar

dr n. med. Stanisław Bańka

Dentiz Stomatologia Renata Izdebska
AL. RACŁAWICKIE 44D.
20-043 Lublin

Doktor Bańka ma niestety nieładną cechę przeceniania składnika psychiatrycznego w długo nieleczonych schorzeniach neurologicznych. Byłem świadkiem jak wysyłał dość dystyngowaną kobietę do psychuszki na co ta, moim zdaniem jak najbardziej słusznie, zareagowała świętym oburzeniem. Przeleżałem u niego tydzień na oddziale a badania i tak musiałem zrobić sobie sam, według własnego pomysłu, prywatnie, więc moim zdaniem jako diagnosta 4litery.
Opinia dodana przez: Rory 2x7

lekarz Małgorzata Grabek-Gawłowicz

Internista, Neurolog

Staszica 2 lok.2
Lublin

Dzień dobry ja trafiłam na panią doktor opisałam moje objawy odrazy się zainteresował zleciła kompleksowe badania bardzo miła sympatyczna wszystko tłumaczy jestem bardzo zadowolona
Opinia dodana przez: Izabela

lekarz Przemysław Wójcicki

Neurolog

Wschodnie Centrum Diagnostyczno-Zabiegowe Top-Medical Sp. z o.o.
ulica Zana 29/XIX
20-601 Lublin

Brak jakiejkolwiek reakcji gdy pacjent opowiada swoje objawy. Zero tłumaczenia choroby, działania leku. Nawet nie spytał jaki lek przeciwbólowy używam i ile tego biorę. Wizyta w ramach NFZ.

lekarz Renata Kaczmarczyk

Przychodnia Alergologiczno- Pulmonologiczna Alergopneuma
ulica Probostwo 5
20-089 Lublin

nieuprzejma zamiast z pacjentem rozmawia 15 minut przez telefon wydaje decyzje w zależnośći od chumoru z kazdego robi alkocholika
Opinia dodana przez: teresa

lekarz Barbara Dacko

ulica Filaretów 6
20-609 Lublin

Należy pogratulować Pani doktor działalności na rzecz firm ubezpieczeniowych!!!!!!!! Według ZUS ktoś jest niezdolny do samodzielnej egzystencji, a dla Pani doktor na odległość, bez badania ma niewielkie deficyty neurologiczne. BBBRRRAAAAWWWOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!