Filtruj terminy

Neurolog Mińsk Mazowiecki

Mińsk Mazowiecki

Polecam panią doktor Wywiał ! Rzeczowa kompetentna ! Pogodna,uprzejma zawsze chętna do pomocy.

AS-MED

05-300 Mińsk Mazowiecki

Dr Chmielewski to lekarz z prawdziwego zdarzenia, przez DUŻE ,, L''. Miły, kompetentny, interesujący się losem dziecka. Bardzo dobre podejście do małych pacjentów, bardzo dobrze tłumaczy, doradza, widać, że naprawdę chce pomóc. Jako jedyny (w moim doświadczeniu) wystawia paragony za porady, co tylko podkreśla jego uczciwość. Naprawdę polecam każdemu. Doskonały neurolog dziecięcy. Interpretował mi wyniki dziecka przez telefon, za darmo, nie kazał przyjeżdżać na kolejną wizytę, nie naciągał-jak co poniektórzy. ...
Opinia dodana przez: MaryJane

Kościuszki 24/11
05-300 Mińsk Mazowiecki

dr. Lęczycka to najlepszy neurolog w Minsku Maz.JEST BARDZO WYROZUMIALA i zawsze stara się pomóc pacjetowi w potrzebie.
Opinia dodana przez: elzbieta

05-300 Mińsk Mazowiecki

Kompetentna, z odpowiednim podejściem zarówno do choroby, jak i pacjenta. Zdecydowanie polecam. Najlepsza w Mińsku Mazowieckim.
Opinia dodana przez: Iwona

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Melisa" Magdalena Kręt-Woźniewicz, Marcin Woźniewicz Spółka Jawna
11-go Listopada 4 lok 18
05-300 Mińsk Mazowiecki

Mi trafiła w samo sedno choroby inni neurolodzy bladzili trzy lata Z cała pewnością polecam mimo złych opinii różni lekarze różni pacjeci i tyleż samo różnych opini
Opinia dodana przez: Małgorzata

Filia Nr 2 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Lecznica Stomatologiczna BEST-DENT
Konstytucji 3 Maja 2/109 2/109

SPZOZ
ulica Szpitalna 37
05-300 Mińsk Mazowiecki

Przychodnia Lekarsko-Analityczna przy ''MAY-POL'' Spółce z o.o.
ul. Mikołaja Kopernika 5
05-300 Mińsk Mazowiecki

ul. Kościuszki 13 "Budopol"

Neurolodzy w mieście Mińsk Mazowiecki