lekarz Dariusz Chmielewski

Neurolog dziecięcy

Dr Chmielewski to lekarz z prawdziwego zdarzenia, przez DUŻE ,, L''. Miły, kompetentny, interesujący się losem dziecka. Bardzo dobre podejście do małych pacjentów, bardzo dobrze tłumaczy, doradza, widać, że naprawdę chce pomóc. Jako jedyny (w moim doświadczeniu) wystawia paragony za porady, co tylko podkreśla jego uczciwość. Naprawdę polecam każdemu. Doskonały neurolog dziecięcy. Interpretował mi wyniki dziecka przez telefon, za darmo, nie kazał przyjeżdżać na kolejną wizytę, nie naciągał-jak co poniektórzy. Lekarz z pasją, wielką wiedzą i sercem.

Zaczęliśmy chodzić do pana doktora jak nasza córeczka miała dwa tygodnie. Teraz ma siedem miesięcy i jak coś się zaczyna dziać lub coś mnie niepokoi to dzwonię do pana doktora. Pan doktor zawsze bardzo dokładnie ją badał, oglądał, sprawdzał za każdym razem czy rozwija się prawidłowo. Wiem, że mogę do niego zadzwonić i zapytać jeżeli coś mnie martwi. Tak było jak odebraliśmy wyniki moczy, wyszły bardzo złe i od razu zadzwoniłam do pana dokotora. Kazał szybko powtórzyć i ponownie do niego zadzwonić. Po usg główki też byłam przestraszona (przez lekarkę, która je robiła) i też zadzwoniłam do pana doktora. Przez telefon kazał mi przeczytać opis i wytłumaczył, że nie ma się czym martwić. Jestem zadowolona, że mam lekarza do którego mam zaufanie i polecam wszystkim.

ogólnie wie dużo i mądrze mówi.co do choroby to podchodzi poważnie tylko już do ludzi nie do końca,ma dużo pacjentów i jak wspomniano w poprzednim wpisie zaczyna powoli robić selekcje.dziecko było juz u niego na wizycie kilkaa razy.byliśmy zapisani na kolejną.nie pojawiliśmy się bo syn w dość poważnym stanie znalazł się na izbie przyjęć.byłam z dzieckiem na izbie przyjęć i normalnie po ludzku w tym całym stresie zapomniałam zadzwonić i powiadomić że nie przyjedziemy.gdy zadzwoniłam do doktora po kilku dniach nie dał mi dojść do słowa.jak tylko się przedstawiłam o nic nie pytał,poprostu stwierdził,,,,,,że jestem bez kultury i nie będzie ze mną rozmawić.nawet nie przyszło mu do tej jego mądrej głowyże może chce mu coś ważnego powiedzieć,wytłumaczyć.a gdzie zdrowie mojego syna?naprawdę uwarzałam go za bardzo dobrego człowieka,ale...no przytkało mnie.jak można tak odrazu kogoś ocenic.nie dać się wytłumaczyć.i tak poprostu skreślić?naprawdę tak mnie to poruszyło.człowiek z takim autorytetem?

Bylam u dr.na oddziale, czyli PANSTWOWO ,pozniej rowniez prywatnie ( co wynikalo z tego, ze moje dziecko bylo dziwnie i niejednoznacznie traktowane z pkt.widzenia medycznego przez innych neurologow). Prywatna wizytya - trzeba byc jedynie db.przygotowanym , tzn.miec aktualne bad., znac historie choroby swojego dziecka a bad. Przebiega kompleksowo na 10!!! Zle przygotowanie to zla diagnostyka, wszak dr prorokiem nie jest.

Bradzo dobry lakarz, absolutnie nic nie mogę o nim złego napisac. Bardzo dokładny, dba o pacjentów, zawsze dokładnie bez pośpiechu bada moje dziecko, udziela wyczerpujących odpowiedzi na pytania. Jako rodzice jesteśmy mu wdzięczni za to, że nasze dziecko w przyszłości będzie w pełni zdrowe. Uważam, że pacjenci po jednorazowej wizycie nie powinni oceniać tego lekarza gdyż pozory często mylą. Naprawde szczerze polecam!!!

W pełni zgadzam się z pochlebnymi opiniami na temat pana doktora. Bardzo profesjonalny, dokładny i dociekliwy, nikomu nie życzę problemów wartych wizyty ale jak by co to bardzo polecam pana doktora Chmielewskiego

Bardzo dobry lekarz a do tego ciepła osoba. Momentalnie wzbudził zaufanie u mojej córeczki i na pierwszej wizycie postawił prawidłową diagnozę, którą potwierdziły późniejsze badania. Polecam serdecznie

Nie będę oceniał „fachowości” pana doktora, bo nie miałem okazji. Absolutnie nie polecam jednak jego usług. Doktorek zachowuje się jak rozkapryszona gwiazda. Przyznaję, że nie odwołałem wizyty, za co przepraszałem, ale gwiazda zabroniła mi w przyszłości zapisywać się, bo za karę mnie nie przyjmie. Pewnie chodzi o utracone korzyści. To skończony b…..k i tyle.

Nie będę oceniał „fachowości” pana doktora, bo nie miałem okazji.

Cóż! Po prostu lekarz z amerykańskich filmów: nie dość,że bezinteresowny, dociekliwy, będący cały czas w kontakcie z rodzicami, to jeszcze przystojny jak diabli. Niesamowita pamięć, w głowie pełno szufladek z informacjami o małych pacjentach. Wszędzie go pełno, a być na liście rezerwowej do jakichś badań, to znaczy mieć to badanie na pewno. Serdecznie pozdrawiamy, chociaż jak się okazało synio Michał całe szczęście neurologicznie ok.

Wspaniały lekarz. Jestem wpełni zadowolona.

Wspaniały lekarz. Jestem wpełni zadowolona.