lekarz Dariusz Chmielewski

Neurolog dziecięcy

Bradzo dobry lakarz, absolutnie nic nie mogę o nim złego napisac. Bardzo dokładny, dba o pacjentów, zawsze dokładnie bez pośpiechu bada moje dziecko, udziela wyczerpujących odpowiedzi na pytania. Jako rodzice jesteśmy mu wdzięczni za to, że nasze dziecko w przyszłości będzie w pełni zdrowe. Uważam, że pacjenci po jednorazowej wizycie nie powinni oceniać tego lekarza gdyż pozory często mylą. Naprawde szczerze polecam!!!

ogólnie wie dużo i mądrze mówi.co do choroby to podchodzi poważnie tylko już do ludzi nie do końca,ma dużo pacjentów i jak wspomniano w poprzednim wpisie zaczyna powoli robić selekcje.dziecko było juz u niego na wizycie kilkaa razy.byliśmy zapisani na kolejną.nie pojawiliśmy się bo syn w dość poważnym stanie znalazł się na izbie przyjęć.byłam z dzieckiem na izbie przyjęć i normalnie po ludzku w tym całym stresie zapomniałam zadzwonić i powiadomić że nie przyjedziemy.gdy zadzwoniłam do doktora po kilku dniach nie dał mi dojść do słowa.jak tylko się przedstawiłam o nic nie pytał,poprostu stwierdził,,,,,,że jestem bez kultury i nie będzie ze mną rozmawić.nawet nie przyszło mu do tej jego mądrej głowyże może chce mu coś ważnego powiedzieć,wytłumaczyć.a gdzie zdrowie mojego syna?naprawdę uwarzałam go za bardzo dobrego człowieka,ale...no przytkało mnie.jak można tak odrazu kogoś ocenic.nie dać się wytłumaczyć.i tak poprostu skreślić?naprawdę tak mnie to poruszyło.człowiek z takim autorytetem?

Nie miły dla rodziców ma dużo pacjentów i pomału ich eliminuje.

Nie miły dla rodziców ma dużo pacjentów i pomału ich eliminuje.

super Doktor i Człowiek znający się ogólnie na medycynie leczy nie tylko dzieci ale i dorosłych też i nie tylko z zakresu neurologii w bardzo wielu schorzeniach polecam gorąco :)

Cóż! Po prostu lekarz z amerykańskich filmów: nie dość,że bezinteresowny, dociekliwy, będący cały czas w kontakcie z rodzicami, to jeszcze przystojny jak diabli. Niesamowita pamięć, w głowie pełno szufladek z informacjami o małych pacjentach. Wszędzie go pełno, a być na liście rezerwowej do jakichś badań, to znaczy mieć to badanie na pewno. Serdecznie pozdrawiamy, chociaż jak się okazało synio Michał całe szczęście neurologicznie ok.

jest super lekarzem polecam wszystkim rodzicom

jest super lekarzem polecam wszystkim rodzicom

Gdybym mogła dałabym temu lekarzowi same 10 ;-). Jest super lekarzem,bardzo oddanym swoim pacjentom. Wiele mu zawdzięczamy ja i mój synek.Serdeczne pozdrowienia panie doktorze z Nakła od Igorka!!!!;-)

Bardzo syptatyczny, rzetelny i oddany dzieciom lekarz. Zdecydowanie polecem.

Bardzo syptatyczny, rzetelny i oddany dzieciom lekarz.
Zdecydowanie polecem.