Neurolog Nowy Targ

Podhalański Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II w Nowym Targu
ulica Szpitalna 14
34-400 Nowy Targ

LEKARZ KTORY MA CZAS IWYROZUMIALOSC DLA PACJETAPOTRAFI WYSLUCHAC I SKIEROWAC NA KONKRENTNE BADANIA PO KTORYCH WYSTAWIA TRAFNA DIAGNOZE DZIEKI TEMU ZE SKIEROWAL MNIE DO SZPITALA CHOCIAZ BYLAM PRZECIWNA TEMU ZYJE WDZIECZNA PACJETKA

Wojska Polskiego 24 lok. 17
34-400 Nowy Targ

Bardzo uprzejmy i fachowo podchodzi do leczenia, diagnoza i leczenie to powrót do zdrowia czego doświadczyłam. Godny polecenia.

Gorczańska 29
34-400 Nowy Targ

Bardzo polecam Pana droktora. Niewielu taki lekarzy istnieje którzy jeszcze traktują pacjenta jak człowieka godnie, a nie lekcewazaco. Pomógł mi bardzo kiedy byłem w potrzebie na początku nieuleczalnej choroby. Polecam każdemu! Dziękuję!

Opinia dodana przez: Piotr K.

prywatny gabinet
os.Szuflów 4a, Nowy Targ
34-400 Nowy Targ

Wybrałem się do niego z konkretnym problemem. Pan Grzywnowicz zamiast mi pomóc to zaczął mnie pouczać i sypał terminologią jakby czytał podręcznik. Jego sposób na leczenie - to zmiana trybu życia - boli - to ma boleć, należy brać środki przeciwbólowe i tyle. Wg mnie jego wiedza jest tylko teoretyczna. To,co od niego usłyszałem mogłem przeczytać w internecie. Nie zbadał mnie, nie popatrzył nawet na zdjęcia RTG jakie miałem ze sobą - nie interesowało go to. Nie polecam tego lekarza.

Pan dr pracuje m.in jako ordynator w sanatorium i tam mialem "OKAZJE" doświadczyć Jego zaangażowanie w pracę.Jeżeli zachowuje sie podobnie w innych warunkach ,tzn kiedy chce sie wykazać wiedzą ,to zdecydowanie nie polecam,
mam jednak nadzieje ,ze praca w sanatorium jest obwarowana właśnie takimi wymaganiami pracodawcy.Tyle ,ze podporządkowanie sie właśnie takim wymaganiom określa później tzw. kręgosłup moralny człowieka

ulica Wojska Polskiego 14

Podhalański Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II w Nowym Targu