lekarz Stanisław Skrzypek

Neurolog

3,9

Bardzo polecam Pana droktora. Niewielu taki lekarzy istnieje którzy jeszcze traktują pacjenta jak człowieka godnie, a nie lekcewazaco. Pomógł mi bardzo kiedy byłem w potrzebie na początku nieuleczalnej choroby. Polecam każdemu! Dziękuję!

Moim zdaniem WSPANIAŁY lekarz, który poświęca pacjentom mnóstwo czasu. Dokładnie tłumaczy chorobę, potrzebne badania oraz leczenie. Bardzo cierpliwy, zrównoważony i miły człowiek. POLECAM KAŻDEMU:o)

Super lekarz trafne diagnozy wspaniałe podejście do pacjenta bardzo dobry lekarz polecam

Pełny profesjonalizm , zaangażowanie i właściwa opieka nad pacjentem. Polecam każdemu !

Bardzo dobry specjalista,poświęca pacjentowi wystarczająco dużo czasu.Co do ceny wizyty to nie jest wygórowana a lekarz naprawdę godny polecenia.Chciałabym spotykać więcej takich lekarzy!!!!

Świetny lekarz... ma nerwy ze stali :)Nie ma problemu ze skierowaniem na badania.

bardzo dobry neurolog polecam wszystkim nic dodać nic ująć

bardzo dobry neurolog polecam wszystkim nic dodać nic ująć

Jak dla mnie to jeden z najlepszych Neurologow

Jak dla mnie to jeden z najlepszych Neurologow

Kompetentny, rzetelny i solidny lekarz. Bardzo dobry kontakt z pacjentem, wyczerpujące i rzetelne odpowiedzi na pytania.

Powiem krótko i konkretnie,własciwy specjalista we właściwym miejscu.Panie doktorze,dziękuję