Neurolog Prudnik

Prudnik

WITAM SERDECZNIE.SZESNAŚCIE LAT TEMU ZACHOROWAŁAM.MYŚLAŁAM ŻE ŚWIAT SIĘ ZAWALIŁ.W PRZYCHODNI PRZYJMOWAŁ DR.GOŁĘBIOWSKI,KTÓRY PO WYWIADZIE I BADANIU SKIEROWAŁ MNIE NA -REZONANS-KRĘGOSŁUPA,BYŁ BARDZO MIŁY,KONKRETNY,ZDECYDOWANY JAKBY JUŻ WIEDZIAŁ CO MI DOLEGA.NIE MYLIŁAM SIĘ.WYNIKI POTWIERDZIŁY LEKARZA PRZYPUSZCZENIA.ZACZĘO SIĘ LECZENIE,SZPITAL W KTÓRYM PRACOWAŁ DR.GOŁĘBIOWSKI,CIĘŻKA PRACA LEKARZA(KTÓRY JEST ZAWSZE UŚMIECHNIĘTY),NIESAMOWITA JEGO WIARA W LECZENIEI DBAŁOŚĆ O PACJĘTÓW.BYŁO CIĘŻKO ALE SĄ EFEKTY,DZIŚ MOGĘ NAWET TAŃCZYĆ.DR.GOŁĘBIOWSKI BARDZO DBA O PACJĘTÓW.WEDŁUG MOJEJ I INNYCH PACJĘTÓW OPINI MOGĘ Z CAŁĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ŻYCZYĆ WSZYSTKIM TAKIEGO LEKARZA

Opinia dodana przez: zyga544 zyga544

Nyska 13a lok. 2
48-200 Prudnik

Pracuje za kare,nie uprzejma i niezna się na swoim fachu więcej do takiego lekarza nie pójdę NIE POLECAM

Neurolodzy w mieście Prudnik