Neurolog Starogard Gdański

83-200 Starogard Gdański

Ten lekarz to pasjonata swojej profesji.Wyróżnia go uważność i czas poświęcony pacjentowi.Potrafi słuchać i zleca badania wg.potrzeb

Opinia dodana przez: karolina

83-200 Starogard Gdański

Dr Kaczorowski to lekarz z powołania. Doskonały w swoim fachu. Poświęca pacjentowi mnóstwo czasu. Przede wszystkim zaś jest skuteczny w rozpoznawaniu choroby i jej leczeniu.
Dziękuję panie Doktorze i serdecznie pozdrawiam.
Mariusz R. z Tczewa

Dziękuję panie Doktorze i serdecznie pozdrawiam.
Mariusz R. z Tczewa

Opinia dodana przez: Mariusz

NZOZ "STOMEDSTAR" Pracownia diagnostyki obrazowej
gen. Józefa Hallera 21
83-200 Starogard Gdański

Mną się zajął naprawdę dobrze, mimo wielkiej ilości pacjentów. Uważam, że jest godny polecenia.Nie wiem, czy będzie lepiej, bo jeszcze wiele badań przede mną, ale mam nadzieję, że doktor mi pomoże.
Wiktor Lubacz

Wiktor Lubacz

Sikorskiego 29c
83-200 Starogard Gdański

Może małomówna jeśli chodzi o tłumaczenie choroby (trzeba wyciągać z niej informacje), ale za to kompetentna i poświęca dużo czasu na pacjenta. Polecam

Specjalistyczny Szpital św.Jana

Starogard Gdański

Lekarz pozbawiony empatii, bez powołania. Odmawiający udzielenia pomocy, porady w godzinach pracy, w sytuacji pogorszenia się stanu zdrowia swojego pacienta. Odsyłajacy do lekarza POZ lub na SOR, umywający ręce i niebiorący odpowiedzialności za leczenie. Nie polecam.

Kopernika 18

ISPL Gabinet Psychiatryczny