Neurolog Starogard Gdański

83-200 Starogard Gdański

Ten lekarz to pasjonata swojej profesji.Wyróżnia go uważność i czas poświęcony pacjentowi.Potrafi słuchać i zleca badania wg.potrzeb

Opinia dodana przez: karolina

83-200 Starogard Gdański

Dr Kaczorowski to lekarz z powołania. Doskonały w swoim fachu. Poświęca pacjentowi mnóstwo czasu. Przede wszystkim zaś jest skuteczny w rozpoznawaniu choroby i jej leczeniu.
Dziękuję panie Doktorze i serdecznie pozdrawiam.
Mariusz R. z Tczewa

Dziękuję panie Doktorze i serdecznie pozdrawiam.
Mariusz R. z Tczewa

Opinia dodana przez: Mariusz

Przychodnia Lekarska
Generała Józefa Hallera 21
83-200 Starogard Gdański

Konkretny i z poczuciem humoru. Wprawdzie trzeba uzbroić się w cierpliwość czekając w kolejce, ale jeśli lekarz ma solidne podejście do pacjenta, to trudno oczekiwać, że zmieści się w czasie 5 minut wyznaczonych przez recepcję. Dzięki trafnej diagnozie wyprowadził mnie z poważnych dolegliwości bez stosowania tabletek przeciwbólowych. Nie oszczędza na skierowaniach na badania diagnostyczne.

Opinia dodana przez: Mariusz

NZOZ "STOMEDSTAR" Pracownia diagnostyki obrazowej
gen. Józefa Hallera 21
83-200 Starogard Gdański

Konkretny i rzeczowy. Świetnie dobrane leki. Jak dla mnie to najlepszy neurolog w Gdyni. Dziękuję i polecam.

Opinia dodana przez: Ania

Sikorskiego 29c
83-200 Starogard Gdański

Może małomówna jeśli chodzi o tłumaczenie choroby (trzeba wyciągać z niej informacje), ale za to kompetentna i poświęca dużo czasu na pacjenta. Polecam

Specjalistyczny Szpital św.Jana

Starogard Gdański

Lekarz pozbawiony empatii, bez powołania. Odmawiający udzielenia pomocy, porady w godzinach pracy, w sytuacji pogorszenia się stanu zdrowia swojego pacienta. Odsyłajacy do lekarza POZ lub na SOR, umywający ręce i niebiorący odpowiedzialności za leczenie. Nie polecam.

Kopernika 18

ISPL Gabinet Psychiatryczny