Neurolog Ząbki

osoba z polecenia, bardzo kompetentna i wzbudzajaca zaufanie

OPTO-MED S.C. NZOZ
ulica Orla 6/77
05-091 Ząbki

Polecam zdecydowanie. Dobry specjalista, spokojny, zawsze uprzejmy. Jestem jego pacjentem od kilku lat i nigdy nie poczułem się ignorowany albo zbywany. Jego diagnozy są zawsze trafne.

Opinia dodana przez: Michał

Szpital "Drewnica"
Rychlińskiego 1
05-091 Ząbki

Pani Dr nie dostepna dla rodziny pacjantow po 13:00. Dokladnie po tym jak wyjdzie profesor z oddziału doktorzy sie rozpływają. Nie mozna sie skontaktowac bo telefonicznie nie udzala informacji. Wielokrotnie proby poszukiwania na Brodnie w szpitalu skonczyly sie fiaskiem, Dr niedostepna. Nie neguje umiejetnosci ale jedynie podejscie do kontaktu z rodzina, ktora bardzo przezywa los pacjenta w stanie bardzo ciezkim po udarze. Jestesmy w szpitalu codziennie po godzinie 17:00, interesujemy sie, kupujemy podklady i pampersy, srodki czystosci, codziennie zmieniamy reczniki. Pytamy pielegniarki o los i lekarza dyzurnego, ktory nigdy nic nie wie, w pokoju nr 14 po 14:00 juz nikogo nie ma. Zostalo nam zarzucone przez Dr brak zaintereswania pacjentem bo nikt do niej nie przychodzi. Jednak telefon działa z neurologii do rodziny pacjenta ale jedynie w formie roszczeniowo - krzyczącej. Smutne to.

Opinia dodana przez: KochajacaRodzina

Centrum Medyczne LECZY-MED