Neurologopeda Gdańsk

Anna Tońska-Szyfelbein

Neurologopeda, Logopeda dziecięcy

LOGO-PED. Gabinet terapii logopedycznej i pedagogicznej.
B. Chrobrego 5/4
80-423 Gdańsk

W końcu ktoś kompetentny, ktoś kto był w stanie memu dziecku poświęcić bardzo dużo czasu, dokładnie przebadać i zwrócić uwagę na najmniejsze nawet (a mnie wydające się nieistotne) szczegóły dotyczące nie tylko rozwoju mowy mego synka. Pani bardzo cierpliwa i do dziecka i do mnie, bo zadałam naprawe dużo pytań. I co cenne, na wszystkie doczekałam się dokładnej odpowiedzi. Polecam jak najbardziej tego specjalistę.

Opinia dodana przez: Monika

mgr Hanna Kubiś

mediart
Gdańsk
80-298 Gdańsk

Fachowość i miłe podejście do dziecka i rodziców.Korzystna cena.Bardzo polecamy,wiemy w jakim kierunku pracować z dzieckiem,a byliśmy zagubieni.

lekarz Monika Cora

Specjalistyczny Szpital Zakaźny
Smoluchowskiego 18
80-214 Gdańsk

przeciętnie,zbyt powierzchowne tłumaczenie syn był wystraszony,nie wiem czy jeszcze pójdę do tej pani

Gabinet Logopedyczny
ul.Stajenna 5