Filtruj terminy

Neurologopeda, Logopeda dziecięcy

GraS
Arztowskiego
Tychy

Pani Sabina to prawdziwy lekarz z powolania, poswiecila nam wiele godzin w tym swojego czasu wolnego za naprawde niewielkie pieniadze. Pani Sabina naprawde stara sie pomoc, wysluchuje obawy i je rozwiewa, motywuje do pracy. Goraco polecam kazdemu rodzicowi, ktory ma jakies problemy z dzieckiem.
Opinia dodana przez: Andzelika

mgr Kamila Czarnik

Logopeda, Logopeda dziecięcy

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Tychach
Tychy

Świetny specjalista. Bardzo dokładnie bada i tłumaczy rodzicom. Indywidualne podchodzi do pacjenta. Bardzo miła i z świetnym podejściem do dzieci. Pomogła naszej córci. Dziękujemy i polecamy w 100%.
Opinia dodana przez: Katarzyna
{'id': 41791, 'name': u'Tychy'} Neurologopeda
                                       mgr Beata Braszczok

mgr Beata Braszczok

Neurologopeda, Terapeuta

SŁOWO - gabineto logopedyczno - terapeutyczny
Nad Jeziorem 15
Tychy

Niesamowita cierpliwość oraz rzetelność. Doskonały instruktaż dla rodzica i zmotywowanie dziecka, które łatwe we współpracy nie było. Szczerze polecam.

Joanna Gamrat

Neurologopeda

43-100 Tychy

Do pani Asi trafiliśmy przez przypadek w sierpniu tego roku. Już po pierwszym spotkaniu wiedzieliśmy , ze jest to specjalista, w którego ręce chcemy oddać naszego dwulatka. Konkretna, kompetentna, podchodząca indywidualnie do problemu. Pani Asia potrafi znaleźć rozwiazanie w każdej sytuacji. Ponieważ nie mieszkamy w kraju, łączymy się online co wydawałoby się niejednej osobie TO NIE MOZE SIĘ UDAĆ a jednak się udaje! I te zajęcia naprawdę odbywają w należyty ...
Opinia dodana przez: Magda