Filtruj terminy

Terapeuta, Pedagog

Gabinet Logopedyczny Logospec
Kondratowicza 18/415
Targówek, Warszawa

Polecam zajęcia w logospec. Wspaniałe miejsce, przyjazne nie tylko dzieciom. Pani Ania jest bardzo skutecznym logopedą. Skorygowała moja wadę wymowy i dzięki temu nie wstydzę się już przemawiać publicznie i czuję się bardziej pewny siebie. Polecam logospec- to zdecydowanie najlepszy logopeda w Warszawie!

Opinia dodana przez: Dariusz
Neurologopeda Warszawa mgr Elżbieta Radkowska

mgr Elżbieta Radkowska

Neurologopeda, Logopeda dziecięcy

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

Nad wyraz kompetentny logopeda, dla którego dobro pacjenta jest nadrzędnym celem. "Stety/niestety" córeczka jest pod opieką pani mgr Elżbiety Radkowskiej już ponad 7 lat. Dzisiaj wiem, że wybór tej osoby to była słuszna decyzja. Dziękujemy!

Opinia dodana przez: Anna

Mazowieckie Centrum Neuropsychiatrii
Zagórze

Moja córka miała przyjemność chodzić na terapią do Pani Anety. W ciągu roku zrobiła zdumiewające wszystkich efekty! Bardzo lubiła te zajęcia, chętnie na nie chodziła i pracowała z nami w domu. Pani Aneta ma w sobie cos takiego, że przyciąga do siebie dzieci, emanuje ciepłem i dobrą energią. Jako rodzice także czuliśmy się zaopiekowani i otrzymywaliśmy cenne wskazówki. Dziękujemy.

Ula mama Nicoli

Ula mama Nicoli

Opinia dodana przez: Ula

Kalinowej Łąki 12/1

Fantastyczna osoba, które w niezwykle ciekawy sposób prowadzi zajęcia. Żadne dziecko się nie nudzi - mój starszy syn jest mocno zawiedziony, że już nie musi chodzić do Pani Iwony. Pani Iwona nie dość, że ogromnie serdeczna i sympatyczna to ma niezwykłe podejście do maluchów - nawet tych rozbrykanych, wymyślając im kolejne interesujące zadania. Polecam!!!

Opinia dodana przez: Katarzyna

Przychodnia Wilanów