lekarz Norbert Kacperski

Chirurg dziecięcy

Profesjonalne podejście do pacjeta. Cierpliwie i rzeczowo wszystko tłumaczy. Potrafi uspokoic rodzica gdy chodzi o zabieg dziecka.

Byliśmy dziś z synem jesteśmy bardzo zadowoleni z podejścia Pana doktora, już dawno nie trafilam na tak miłego i kompetentnego lekarza oby więcej takich lekarzy pracowało w naszych szpitalnych dziękuję też Pani pielegniarce

Świetny lekarz. Bardzo szybko pomógł synkowi, a nam - spanikowanym rodzicom- ułatwił trudną dla nas sytuację. Polecam serdecznie, choć - zważywszy na okoliczności takich wizyt- wolę już z doktorem się nigdy nie spotkać ;)