lekarz Norbert Taraszkiewiczlekarz Norbert Taraszkiewicz - zdjęcie profilowe

lekarz Norbert Taraszkiewicz

Urolog

Lekarz pomimo "młodego" wieku posiada dużą charyzmę,budzi zaufanie,jest bardzo uprzejmy,wystarczająco długo przedstawia rozpoznaną diagnozę, sposób leczenia ,ewentualne skutki podjętych określonych działań bądż ich zaniechania dyskretnie sugerując pacjentowi jakiego ma dokonać wyboru co do dalszego leczenia.A ponadto miłe Panie facet niecodziennej urody. Przystojny niczym dr Kilder. Polecam !

znakomity specjalista, konkretny i kompetentny. Poświęca odpowiednią ilość czasu i zna sie na rzeczy, polecam

GODNY POLECENIA.WZBUDZA ZAUFANIE.POTRAFI WYTŁUMACZYĆ W CZYM PROBLEM. OBRAZOWO PRZEDSTAWIA METODY LECZENIA.

Byłem operowany i jestem leczony przez Tego lekarza-polecam

Byłem operowany i jestem leczony przez Tego lekarza-polecam