Urolog Szczecin

Urolog Szczecin lekarz Wojciech Bychawski

Zespół Poradni Specjalistycznych i Pracowni Diagnostycznych
ul. Batalionów Chłopskich 86 gab. nr 11, I p.
70-786 Szczecin

Uważam Pana Bychawskiego za lekarza godnego polecenia i potwierdzam poniższe opinie. Wyjaśnia, tłumaczy i doradza. Można powiedzieć taki z krwi i kości. Mile tez zaskoczony jestem iż lekarz z taką wiedzą ( wymagającą czasu aby ją zdobyć ) jest obecny w internecie. Duży plus, bardzo duże podziękowania za sprawną diagnozę i dalszą część leczenia.

Opinia dodana przez: Mariusz B

PZP NZOZ MSWiA
Piotra Skargi 16
Szczecin

Zaufałem Mu przeszło 10 lat temu i nie zawiodłem się. Znakomity lekarz, ujmujacy pacjenta fachowością

Opinia dodana przez: Ireneusz Karol

Lux Med
Mickiewicza 128a
Szczecin

Lekarz godny polecenia. Kompetencja, kultura i właściwe podejście do pacjenta. Zanim podejmie się decyzję - wytłumaczy powody swej propozycji.

Opinia dodana przez: Wiesław
Urolog Szczecin dr Michał Soczawa

PSK-2 Klinika Położnictwa i Ginekologii
ul. Powstańców Wielkopolskich 72

Byłem dwa lata temu u Doktora
Soczawy w Świnoujściu i byłem bardzo
zadowolony z wizyty,badania bardzo
profesjonalne moja ocena to "5"

Byłem dwa lata temu u Doktora
Soczawy w Świnoujściu i byłem bardzo
zadowolony z wizyty,badania bardzo
profesjonalne moja ocena to "5"

Katedra i Klinika Urologii PAM

Szczecin

super lekarz,fachowiec.stawia prawidlową diagnozę,kierujr prawidłowo procesem leczenia.Poza tym potrafi wysłuchac pacjenta,poswieca mu wiele czasu

Urolog Szczecin lekarz Norbert Taraszkiewicz

PZP NZOZ MSWiA
Piotra Skargi 16
Szczecin

Lekarz pomimo "młodego" wieku posiada dużą charyzmę,budzi zaufanie,jest bardzo uprzejmy,wystarczająco długo przedstawia rozpoznaną diagnozę, sposób leczenia ,ewentualne skutki podjętych określonych działań bądż ich zaniechania dyskretnie sugerując
pacjentowi jakiego ma dokonać wyboru co do dalszego leczenia.A ponadto miłe Panie facet niecodziennej urody. Przystojny niczym dr Kilder. Polecam !

Dermestetic
Milczańska 7K
70-107 Szczecin

Na pierwsza wizytę u Pana Doktora trafiłem na początku maja 2017r. ze wstępną diagnozą nowotworu złośliwego nerki. Diagnoza sie potwierdziła czekała mnie nefrektomia radykalna. Ze względu na duży rozmiar guza i ból, który powoli uniemozliwiał mi normalne funkcjonowanie Pan Doktor zrobił co w Jego mocy aby operacja odbyła sie niezwłocznie. Nie owijał w bawełnę, mówił rzeczowo i przedstawił mi konkretny plan działania dzięki czemu wiedziałem co mnie czeka i mogłem ...

Na pierwsza wizytę u Pana Doktora trafiłem na początku maja 2017r. ze wstępną diagnozą nowotworu złośliwego nerki. Diagnoza sie potwierdziła czekała mnie nefrektomia radykalna.  Ze względu na duży rozmiar guza i ból, który powoli uniemozliwiał mi normalne funkcjonowanie Pan Doktor zrobił co w Jego mocy aby operacja odbyła sie niezwłocznie. Nie owijał w bawełnę, mówił rzeczowo i przedstawił mi konkretny plan działania dzięki czemu wiedziałem co mnie czeka i mogłem jakoś psychicznie poradzić sobie z sytuacją w jakiej się znalazłem. Poczułem, że zależy Mu na pacjencie, że nie jestem sam .
Cały czas od pierwszej wizyty był ze mną w stałym kontakcie telefonicznym.  Był OBECNY w szpitalu i teraz też interesuje się moim zdrowiem, dzwoni i pyta o zdrowie, samopoczucie.
Jeśli szukasz fachowca z zakresu guzów nerki to szczerze mogę Pana Doktora polecić. Nie będziesz kolejnym numerkiem statystycznym. Pierwszy raz w życiu spotkałem się z takim zaangażowaniem w pomoc pacjentowi. Pan Doktor wyznacza nowe standardy w podejściu do pacjenta !!!!
Ponadto Doktor operuje w Klinice Urologii i Urologii Onkologicznej PUM w Szczecinie gdzie jakość leczenia jest bardzo wysoka ( bez porównania ze szpitalami powiatowymi).  Klinika Urologii ma drugą lokatę w kraju.
Polecam jeszcze raz i jestem wdzięczny za całą opiekę i leczenie Panie Doktorze.

Opinia dodana przez: Marcin

Niepubliczny ZOZ "TW"
ulica Ściegiennego 27/5
70-354 Szczecin

dopiero p.doktor zrzucił mi kamień z serca,na wojciecha nastraszyli mnie operacją synka,wczesniej źle tam się z nim obeszli,dopiero doktor uswiadomił nam ze ta przypadłość to żadna wada i żadnej operacji dziecko miec nie musi.poświecił nam odpowiednią ilość czasu i szczegółowo wszystko wyjanił.jestesmy bardzo zadowoleni z wizyty i w razie "w" napewno jeszcze z usług pana doktora skorzystamy

Centrum Rehabilitacji Terapia
Powstańców Wielkopolskich 66-68
70-111 Szczecin

Dr Gołąb bardzo obszernie wyjaśnia problem, szczegółowo odpowiada na pytania. Do tego jest spokojny i uprzejmy. Wysuwa kilka wysoce prawdopodobnych hipotez, które mogą wyznaczać kierunki w dalszej diagnostyce.

Moim problemem są nawracające infekcje dróg moczowych, które mimo dbania o higienę, dbania o ciepło itp. bardzo często nawracają, a raz nawet doprowadziły do zakażenia torbieli w nerce i pobytu w szpitalu. Dr dokładnie przypatrzył się problematycznej nerce i jako pierwszy zauważył w niej lekkie zaleganie moczu (a miałam już wiele badań USG), które może wpływać na występowanie mojego problemu (jedna z hipotez). Ponieważ wizyta była na sucho (bez infekcji), opisał szczegółowo, co powinnam robić w przypadku jej ponownego wystąpienia i wyjaśnił, że stosowany dotychczas od lat lek nie jest u mnie odpowiedni.
Kilka lat temu byłam na izbie przyjęć w szpitalu publicznym, gdzie jego podejście było podobne. Ogólnie polecam.

Katedra i Klinika Urologii PAM

Szczecin

Wybitny specjalista-operator w zakresie urologii.Wyszedłem spod Jego ręki bez żadnych powikłań po tak ciężkiej operacji laparoskopowej jaką jest rak prostaty.Przywrócił mi zdrowie i chęć do życia.Jest miły i sympatyczny wprawdzie zabiegany ale to świadczy o jego zaangażowaniu w życie oddziału.Cieszmy się że jeszcze tacy dobrzy specjaliści nie uciekli nam z Polski bo za granicą żyli by jak pączki w maśle.Komu uda się być pod opieką Dr Słojewskiego może mieć pewność,że będzie pod 100% opieką specjalisty.Polecam wszystkim.muzyk50@interia.pl

Urolodzy w mieście Szczecin