dr n. med. Artur Lemiński

Urolog

Również jestem bardzo zadowolona z tego, że trafiłam do doktora Lemińskiego. Zostałam przez niego operowana po problemach związanych z operacją ginekologiczną. W tej chwili czuję się dobrze. Każdemu kto ma jakiekolwiek problemy urologiczne mogę z całego serca polecić Pana Doktora. To naprawdę wspaniały lekarz, empatyczny i równocześnie bardzo profesjonalny. Dziękuję Panie Doktorze i życzę dużo zdrowia.

Wspaniały lekarz. Po raz pierwszy w życiu spotkałam się z tak profesjonalnym i uprzejmym podejściem do pacjenta. Bardzo fachowe i szczegółowe badanie. Wysoka kultura. Szczerze polecam.

Poszukiwaliśmy jak najszybciej lekarza dla ojca, polecono nam wlasnie pana doktora. Opinie innych pacjentow w internecie tez byly jak najlepsze, wiec dlugo sie nie zastanawialismy. No i okazalo sie, ze to byla najlepsza decyzja, jaka moglismy podjac. Pan doktor z ogromna troska zajal sie ojcem. Wytlumaczyl nam wszystko, co wiaze sie z jego choroba i pokierowal oczywiście jego dalszym leczeniem. Juz pozniej w samym szpitalu bylo podobnie. Po szczesliwie przeprowadzonej operacji caly czas interesowal sie stanem taty. Teraz ojciec jest pod stala kontrola doktora Leminskiego. To najlepszy urolog w Szczecinie, ...

To najlepszy urolog w Szczecinie, ze szczerego serca polecam wszystkim, ktorzy szukaja dobrego lekarza.
Dziekujemy!

Doktor Lemiński jest wspaniałym lekarzem i człowiekiem. W grudniu 2017 roku operował mojego męża - złośliwy, naciekający rak pęcherza moczowego. Mąż wraca do zdrowia, z każdym dniem jest w lepszej kondycji psychicznej i fizycznej. Doktor interesuje się stanem pacjenta. Wspaniały lekarz, operator i człowiek. W kontaktach z pacjentem i jego rodziną jest ludzki, nie stwarza dystansu lekarz - pacjent. Oby więcej tak oddanych lekarzy i wspaniałych specjalistów. Panie doktorze, życzę Panu zadowolonych pacjentów i za wszystko dziękujemy.

A ja z całego serca polecam Pana doktora. Właśnie jestem po 3 wizycie, a trafiłam do niego z polecenia koleżanki. Niesamowite podejście do pacjenta! Doktor Lemiński jest przede wszystkim skuteczny, a przy tym życzliwy, cierpliwy i konkretny. Po pierwszej wizycie wyszłam z pakietem informacji, dzięki czemu wiedziałam na czym stoję. Dużym zaskoczeniem było dla mnie to, że któregoś razu Pan doktor zadzwonił do mnie z pytaniem, jak się czuję :) Zdarzyło mi się coś takiego po raz pierwszy w życiu. Serdecznie polecam doktora Lemińskiego. Karolina

Niesamowite podejście do pacjenta!
Serdecznie polecam doktora Lemińskiego.
Karolina

Typowy kurierowicz. Tytuły i szkolenia służą głównie do podpisywania się w środowisku, pacjent raczej na tym nie zyskuje. Jak ktoś nie ma nic do stracenia to może skorzystać.

Na pierwsza wizytę u Pana Doktora trafiłem na początku maja 2017r. ze wstępną diagnozą nowotworu złośliwego nerki. Diagnoza sie potwierdziła czekała mnie nefrektomia radykalna. Ze względu na duży rozmiar guza i ból, który powoli uniemozliwiał mi normalne funkcjonowanie Pan Doktor zrobił co w Jego mocy aby operacja odbyła sie niezwłocznie. Nie owijał w bawełnę, mówił rzeczowo i przedstawił mi konkretny plan działania dzięki czemu wiedziałem co mnie czeka i mogłem jakoś psychicznie poradzić sobie z sytuacją w jakiej się znalazłem. Poczułem, że zależy Mu na pacjencie, że nie jestem sam ...

Na pierwsza wizytę u Pana Doktora trafiłem na początku maja 2017r. ze wstępną diagnozą nowotworu złośliwego nerki. Diagnoza sie potwierdziła czekała mnie nefrektomia radykalna.  Ze względu na duży rozmiar guza i ból, który powoli uniemozliwiał mi normalne funkcjonowanie Pan Doktor zrobił co w Jego mocy aby operacja odbyła sie niezwłocznie. Nie owijał w bawełnę, mówił rzeczowo i przedstawił mi konkretny plan działania dzięki czemu wiedziałem co mnie czeka i mogłem jakoś psychicznie poradzić sobie z sytuacją w jakiej się znalazłem. Poczułem, że zależy Mu na pacjencie, że nie jestem sam .
Cały czas od pierwszej wizyty był ze mną w stałym kontakcie telefonicznym.  Był OBECNY w szpitalu i teraz też interesuje się moim zdrowiem, dzwoni i pyta o zdrowie, samopoczucie.
Jeśli szukasz fachowca z zakresu guzów nerki to szczerze mogę Pana Doktora polecić. Nie będziesz kolejnym numerkiem statystycznym. Pierwszy raz w życiu spotkałem się z takim zaangażowaniem w pomoc pacjentowi. Pan Doktor wyznacza nowe standardy w podejściu do pacjenta !!!!
Ponadto Doktor operuje w Klinice Urologii i Urologii Onkologicznej PUM w Szczecinie gdzie jakość leczenia jest bardzo wysoka ( bez porównania ze szpitalami powiatowymi).  Klinika Urologii ma drugą lokatę w kraju.
Polecam jeszcze raz i jestem wdzięczny za całą opiekę i leczenie Panie Doktorze.

Czytałam opinie o lekarzu pojechałam z mężem na zasięgnięcie więcej informacji bo wiadomo jaka jest nasza opinia na temat szpitali i traktowanie pacjentów .Często traktują nas jak zło konieczne i intruzów.Jednogłośnie i z pełną odpowiedzialnością powiem że większość naszych lekarzy powinno wzorować się na podejściu do pacjenta tak jak to robi dr.Lemiński.Poświęca dużo czasu,dokładnie tłumaczy nawet rysuje jak po operacji będzie wyglądało.Dużo można pisać,(SUPER LEKARZ!}Szczerze polecam.A panu dok;życzę dużo pacjentów bo jak się mówi pieniądze szczęścia nie dają ,ale ich brak skazuje na cierpienie lub śmierć.Taki los nam biednym funduje ...

powiem że większość naszych lekarzy powinno wzorować się na podejściu do pacjenta tak jak to robi dr.Lemiński.Poświęca dużo czasu,dokładnie tłumaczy nawet rysuje jak po operacji będzie wyglądało.Dużo można pisać,(SUPER LEKARZ!}Szczerze polecam.A panu dok;życzę dużo pacjentów bo jak się mówi pieniądze szczęścia nie dają ,ale ich brak skazuje na cierpienie lub śmierć.Taki los nam biednym funduje NFZ.Życzę wszystkiego najlepszego.

Wizyta u Pana Doktora to tak jak bym był u bardzo dobrego znajomego a nawet u przyjaciela. Konkretny bardzo dobry fachowiec .

Rewelacyjny lekarz i człowiek. Wspaniały fachowiec. Podejście do pacjenta godne naśladowania przez innych lekarzy. Dziękuję panie Doktorze za wszystko.