dr n. med. Artur Lemiński

Urolog

Bardzo dobry lekarz. W pełni zgadzam się z przedmówcami. Znakomity fachowiec, uratował życie mojej mamie szybką diagnozą i natychmiastową interwencją. Najważniejszy jest dla niego pacjent. Zawdzięczamy mu bardzo dużo. Naprawdę zna się na tym co robi. Polecam! Reprezentuje nowy światopogląd, nie nabrał nawyków od innych starszych starzem lekarzy dla który liczy się tylko kasa za wizyte. Prowadzi ciekawa stronę internetową www.leminski.pl na której można znaleźć informacje praktyczne jak przygotować się do zabiegów itp. Profesjonalista.

Leżałem w klinice na sali dr leminskiego i potem bylem w gabinecie na kontroli. Bardzo dobry fachowiec, ale przede wszystkim świetny człowiek. Doskonaly kontakt z pacjentami, zawsze służył pomoca, informacja, dobrym słowem. Dobrych urologow jest pewnie wielu, ale u niego czulem jak u dobrego przyjaciela. Polecam

Lekarz z powołania!!!Oby więcej takich osobowości!Życzę multum sukcesów w pogłębianiu wiedzy w obranej dziedzinie!

rzetelny,konkretny i kompetentny,oddany pacjentowi,bardzo indywidualnie podchodzi do pacjenta,wyjaśnia wszelkie szczegóły dotyczące choroby

Doktor Lemiński zajął się moim tatą chorym na nowotwór pęcherza, który leczony w innych miejscach rozrósł się do rozmiarów wymagających operacji. Zajął się nami w sposób bardzo rzetelny, poświęcał ojcu i nam wiele czasu na rozmowy, starał się rozwiać wszelkie wątpliwości - był ciagłym oparciem dla całej naszej rodziny walczącej z rakiem. Operację usunięcia pęcherza zrobił również on. Tato wyszedł do domu po paru dniach, praktycznie zaraz po operacji mógł chodzić, nie musiał nawet dostawać krwi! Jestem pełna podziwu dla jego kunsztu lekarskiego i walorów jako człowieka. Cieszę się, że znalazłam tutaj dane jego praktyki prywatnej, bo z pewnością będę jeździć tam z tatą na kontrolę. Polecam z całego serca. Jolanta