dr n. med. Marcin Słojewski

Urolog

3,7
3,5
3,4

Wizyya bardzo irytujaca. Pan Slojewski bardzo znudzony i nie wykazujacy ochoty na tlumaczenie choroby. Na moje pytania odpowiadal niechetnie. Wrazenie jakby chciał pozbyc sie pacjenta z gabinetu. Brak wydruku USG. Samo badanie trwalo ok 1 minuty.. Ten pan jest z pewnoscia dobrym fachowcem chociaz na pytania odnosnie leczenia stwierdzil ze kolejki sa duze a on nie przyjmie wszystkich z Polski. Opryskiwy i nie wzbudza zaufania. Koszt wizyt 400zl. Calosc ok 15 min w tym 3 min rozmowy, 1 minuta badanie i reszta pisanie w komputerze przez tego pana.

Postaram sie ujać moją opinię w minutach aby w miarę zachować obiektywizm. 1.Zapoznanie sie z historią mojej choroby, tzw, wywiad- okolo 2 min. 2.Przeglad dokumentacji medycznej- 1 min 3.Badanie - okolo 4 min, 4.Wypisanie rozpoznania choroby oraz recepty okolo 2 min. Razem 350 zl. a ból i dolegliwosci pozostaly.Zalecanych badan nie bede powielal, gdyz byly robione 5 miesiecy temu i nic nie wskazywaly a wydanie 380 zl. na zaprzyjaznione laboratorium, jest juz poza moim zasiegiem./Adnotacja i wyniki badam byly w dokumentacji medycznej/ Komentarz do mojej pinii , pozostawiam zainteresowanym.

Postaram sie ujać moją opinię w minutach aby w miarę zachować obiektywizm.
1.Zapoznanie sie z historią mojej choroby, tzw, wywiad- okolo 2 min.
2.Przeglad dokumentacji medycznej- 1 min
3.Badanie - okolo 4 min,
4.Wypisanie rozpoznania choroby oraz recepty okolo 2 min.

Wizyta prywatna w Sonomedzie. Spóźnienie około 1,5 h. Sama wizyta u p. Słojewskiego wraz z badaniem USG trwała 4 minuty. Kompletnie zero zainteresowania. Brak opisu z przeprowadzonego USG. Koszt 350 zł. Wizyta u innego urologa, przeprowadzenie konkretnego wywiadu, zlecenie i wykonanie konkretnych badań, postawienie diagnozy, wykonanie zabiegu w szpitalu. Problem załatwiony (w przeciwieństwie do p. Słojewskiego).

Wybitny specjalista-operator w zakresie urologii.Wyszedłem spod Jego ręki bez żadnych powikłań po tak ciężkiej operacji laparoskopowej jaką jest rak prostaty.Przywrócił mi zdrowie i chęć do życia.Jest miły i sympatyczny wprawdzie zabiegany ale to świadczy o jego zaangażowaniu w życie oddziału.Cieszmy się że jeszcze tacy dobrzy specjaliści nie uciekli nam z Polski bo za granicą żyli by jak pączki w maśle.Komu uda się być pod opieką Dr Słojewskiego może mieć pewność,że będzie pod 100% opieką specjalisty.Polecam wszystkim.muzyk50@interia.pl

Poszedłem do dr Słojewskiego ze stulejką i zostałem potraktowany jak natręt który zabiera jego "cenny czas" na takie "pierdoły". Zalecił (jako jedyną możliwą opcję) całkowite obrzezanie z czym się kategorycznie nie zgodziłem. Zamiast tego poddałem się zabiegowi plastyki napletka u dr Smogóra i problem został rozwiązany szybko, sprawnie i zgodnie z tym czego oczekiwałem. Wizytę u aroganckiego dr Słojewskiego zdecydowanie uznaję za stratę czasu i (niemałych, bo aż 250 zł!) pieniędzy. Szczerze odradzam!!

Jest kompetentną osobą i fachowcem. Polecam go innym chorym.

Jest kompetentną osobą i fachowcem. Polecam go innym chorym.

wspaniały lekarz urolog polecam innym chorym, bardzo kompetentny

wspaniały lekarz urolog polecam innym chorym, bardzo kompetentny

Polecam goraco- swietny specjalista. Zostal mi polecony jako osoba, ktora najlepiej przeprowadzi zabieg metoda laparoskopii i tak tez sie stalo. Przyjechalem z Warszawy ale bylo warto!

Człowiek, który umie słuchać i przemawiać do pacjenta. W przypadku choroby mojego męża, mimo braku rokowań na wyzdrowienie - do ostatnich dni podtrzymywał na duchu. Z taka opieką łatwiej znieść najgorsze.

gorąco polecam najlepszy lekarz w klinice

gorąco polecam najlepszy lekarz w klinice