Filtruj terminy

dr n. med. Anna Turno-Kręcicka

Profesorskie Centrum Medyczne OPTIMUM
ul.Szybka 5 C
50-421 Wrocław

Poszłam do Pani doktor, bo coraz gorzej widziałam. Choruję od 7 roku życia na barwnikowy zanik siatkówki. Za cenę wizyty dowiedziałam się, że nic się nie da, nie było sensu mnie leczyć za dziecka. W wieku 7 lat straciłam wzrok do tego stopnia, że miałam przed oczami tylko rozmazane barwne plamy. Kuracja trentalem w Katowicach przywróciła mi wzrok w takim stopniu, że skończyłam normalną szkołę, studia, jednak dla Pani doktor ...
Opinia dodana przez: Wioleta

dr n. med. Jolanta Markuszewska

Wrocławskie Centrum Okulistyczne

50-353 Wrocław

powierzyłam tej lekarce mojego półtora rocznego synka, bo miał niedrożny kanalik łzowy, i 2-krotne płukania nic nie dały. Pani doktor dokonała sondowania, w pełnej narkozie, w asyście znakomitej anestezjolog. Tłumaczyła mi wszystko co będzie z synkiem robione, byłam spokojna, i wszystko się udało. Dziecko nawet się nie zestresowało całą wizytą.

Maria Turska

Spektrum
Olszewskiego 58
51-646 Wrocław

Bardzo mila, kompetentna, jesli nie jest czegos pewna, konsultuje z innymi lekarzami, wspaniale podejscie do dziecka, wykazuje niesamowita cierpkiwosc. Trafilismy do pani doktor, jak nasz synek mial niecale 3 latka, nigdzie wczesniej, nie chcial wspolpracowac ( nie jest latwym pacjentem), pani Turska podeszla do niego z niesamowita cierpliwoscia i udalo sie zdiagnozowac moje dziecko. Barzo polecam tego lekarza.
Opinia dodana przez: Aleksandra

dr n. med. Aneta Hill-Bator

Profesorskie Centrum Medyczne OPTIMUM
ul.Szybka 5 C
50-421 Wrocław

wspaniały fachowiec,wspaniała kobieta godna zaufania,bardzo polecam jako wspaniałego lekarza w tym co robi.
Opinia dodana przez: irena

lek. med. Anna Pawłowicz

Okulista dziecięcy

Zakrzowska 19a
51-140 Wrocław

Pani doktor bardzo miła, profesjonalne podejście do dziecka dokładnie tłumaczy chorobę i leczenie. Polecam
Opinia dodana przez: Paula

Okuliści dziecięcy w Wrocławiu