Filtruj terminy

Wyczyść

Lekarze Okulista Jaworzno

lekarz Adam Kozera

43-600 Jaworzno

Chciałbym numer kontaktowy do tego doktora jak by miał ktoś top proszę o kontakt i adres dokładny w tych Proszowicach sprawa pilna dziekuje
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Agnieszka Laskowska-Ziętek

ulica Gwarków 1
43-600 Jaworzno

Pani dr bardzo miła i kompetenta, nigdy, żaden lekarz nie poświęcił mi tyle czasu na badanie, czuć że jest się u profesjonalisty
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Maria Olszewska-Majcher

Szpital Miejski
Jaworzno
Jaworzno

Pani Doktor jest bardzo miłą osobą i kompetentnym lekarzem. Bardzo starannie przy współpracy pacjentem dobiera okulary i jest jeśli chodzi o ich dobór bardzo cierpliwa i staranna. GORĄCO POLECAM!
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Agnieszka Nowak

OKULUS PLUS - Świadczenia ambulatoryjne
ul. Nowa 8
43-600 Jaworzno

Opinia o lekarzu pozytywna, natomiast personel nie ma czasu na nic. Do rejestracji trzeba czekać lub łapać w biegu pracownika, do zapłaty podobnie i do optyka też. Porażka nie polecam. Chyba że ktoś ma czas i nerwy by gonić za biegającym między pacjentami personelem. Bezczelnie odbierającym telefony przy osobach stojących się zarejestrować. NIE POLECAM PORAŻKA

dr n. med. Emilia Bogdali

43-600 Jaworzno

Pani doktor jest lekarzem z niesamowitym doświadczeniem i wiedzą. Leczę się u niej kilkanaście lat. Zawsze wizyty były wyczerpujące, spokojne. Pani doktor dokładnie wszystko tłumaczy. Ma mnóstwo pacjentów. Jednak od lat kilku okropnie frustrujący jest sposób umawiania się na wizyty. Organizacyjnie jest to totalna klapa. Nie ma możliwości umówienia się na wizytę, tylko należy czekać do konkretnego dnia za dwa - trzy miesiące i w tym konkretnym dniu stać w ...
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Lucyna Drobniak

SPZOZ Szpital Wielospecjalistyczny w Jaworznie
ulica Chełmońskiego 28
49-600 Jaworzno

hmm cóż... mogę tylo powiedzieć że raczej odradzam wizytę u tej Pani doktor, szybko pogarszał mi się wzrok, dawała mi coraz mocniejsze wartosci, nosiłam szkła kontaktowe. Na ostatniej mojej wizycie stwierdzila ze mam bardzo rzadkie schorzenie - na moje pytanie jakie - powiedziala ze i tak nie bede wiedziec - na co ja powiedzialam ze chcialabym poczytac - powiedziala ze lepiej nie czytac. Pojechalam do kliniki okulistycznej w katowicach - ...

lekarz Romana Marcinek

43-600 Jaworzno

Pani doktor nie ma cierpliwości do pacjentów, ale uważam ją za fachowca w swojej dziedzinie. Leczę się u niej od dziecka (mam ponad 30 lat)i mam podstawy sądzić, że leczenie jest prowadzone poprawnie. Przez taki okres czasu przywyka się do "humorów" pani doktor i nie robią one już większego wrażenia. Wysoką kulturą osobistą i uśmiechem można wiele zdziałać.

lekarz Zdzisława Frąckiewicz

Przychodnia
Promienna 51
43-603 Jaworzno

Bardzo sumienne i długie konsultacje, kilka badań, przepisane leki działają, a przy tym Pani Zdzisława była bardzo miła i szukała źródła problemu. Bardzo polecam :)
Opinia dodana przez: Adam

lek. med. Beata Siwka