lekarz Romana Marcinek

1,7

Pani doktor nie ma cierpliwości do pacjentów, ale uważam ją za fachowca w swojej dziedzinie. Leczę się u niej od dziecka (mam ponad 30 lat)i mam podstawy sądzić, że leczenie jest prowadzone poprawnie. Przez taki okres czasu przywyka się do "humorów" pani doktor i nie robią one już większego wrażenia. Wysoką kulturą osobistą i uśmiechem można wiele zdziałać.

Przez panią doktor do końca życia muszę nosić okulary. Mam 20 lat i dużą wadę wzroku. Inny lekarz powiedział mi, że moja wada była całkowicie do wyleczenia. Dziś jestem narażona na duże koszty związane z np. zmianą szkieł, kroplami do oczu, praktycznie nie mogę pracować przy komputerze itp. Do pani doktor chodziłam od 5 roku życia do 15. Praktycznie zawsze była nie uprzejma. Nie polecam, zwłaszcza w przypadku dzieci.

Lekarz nie wykazuje jakiegokolwiek zainteresowania pacjentem, jest niemiła. Od razu widać, że nie ma powołania. Dziwię się, że wogóle jakikolwiek kierownik przychodni zgodził się ją zatrudnić. Odnoszę wrażenie, że praca dla niej jest wielką karą. NIE POLECAM !!