Filtruj terminy

Lekarze Okulista Krotoszyn

lekarz Sylwia Stadnicka-Derewiecka

ulica Floriańska 8
63-700 Krotoszyn

Szkoda ze jest tak mało takich lekarzy. Panią doktor cechuje duża wiedza fachowa, umiejetnosc podejścia do pacjenta,wytłumaczenie przyczyny choroby i sposób dalszego leczenia a przede wszystkim wysoka kultura osobista.Po moich ostatnich wizytach w innych ośrodkach zdrowia życzyłbym wszystkim takiego lekarza.Dobrze że NZOZ VISUS Kalisz ma takiego lekarza i oby miał jak najdluzej.To podnosi prestiż ośrodka.Polecam P.Doktor i nie jest to wpis sponsorowany ale w pełni prawdziwy.
Opinia dodana przez: Władysław

Anna Górnik

Staszica 14
63-700 Krotoszyn

Bardzo dobra okulistka,kompetentna i uprzejma zarazem.Gabinet wyposażony na bardzo wysokim poziomie.Ogólnie byłem bardzo zadowolony z wizyty.Jednak mały minusik za dostępność.Tłumy pacjentów a z tego co wiem ma mały kontrakt.Na wizytę do niej czeka się rok!!!Czy jajogłowi w NFZ-cie nie mogą dać takim okulistom większej ilości porad.Chory system!!! Ale okulistkę mogę polecić z czystym sumieniem.Jak nie umrę od czekania na następną wizytę to na pewno Panią Doktor odwiedzę ponownie.

lekarz Bożena Nowak

Stacja Dializ
Bolewskiego 4-8
63-700 Krotoszyn

Trafna diagnoza.Pani doktor chętnie przyjmie. Można liczyć na pomoc w nagłych przypadkach.

lekarz Maja Zygulska

ulica Rawicka 31 A
63-700 Krotoszyn

dzień dobry, nie polecam nikomu takiego specjalisty jak Maja Zygulska, bolały mnie i paliły oczy, przepisałam krople i maść na 3 tygodnie, nic nie pomogło, znowu do nich trafiłam, powiedzieli, że za wizytę muszę jeszcze zapłacić , dziękuję, ale nie chcę więcej takiego lekarza!!!
Opinia dodana przez: Andrii

lekarz Bożena Nowak