Filtruj terminy

Optyk, Okulista

Gabinet okulistyczny Salon Optyczny
ul. Żeromskiego 19 p.108
39-300 Mielec

Lekarz do którego jst sporo osób, chba pracuje też w kilku miejscach więc warto pilnować swojego terminu wizty. Warto ponieważ pomógł zarówno mojej córce jak i ja przy okazji dowiedziałam się o kilku moich błędach. Szczegółowa diagnoza, badanie, wywiad i rozmowa z pacjentem czyli to czego dziś u innych lekarzy brakuje. Widać wiedzę i zaangażowanie lekarza. Dziękuję Panu.
Opinia dodana przez: Aleksandra B

lekarz Anna Adamczyk

Wzrok-Med
ul. M.C. Skłodowskiej 8A
39-300 Mielec

Bardzo miła i kompetentna pani. Poświęca odpowiednią ilość czasu, potrafi wysłuchać i bardzo dokładnie wytłumaczyć problem. Uśmiechnięta i kulturalna a także rzetelna i bardzo dobrze przygotowana do zawodu. Prawdziwy lekarz z powołania!! Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Małgosia
Wspaniały lekarz, bezinteresowny, kompetentny, Pani Kazimiera Babiec wyleczyła moją córkę z poważnego schorzenia oka niezwykle profesjonalnie, co potwierdził specjalista z Rzeszowa do którego udałam się po opinię po skończeniu leczenia. Cieszę się, że mamy tak wspaniałego specjalistę w Mielcu .

Lucyna Krzemień-Królikowska

Konopnickiej 6 lok. 13
39-300 Mielec

Pani doktor to miła i serdeczna osoba. Przyjęła mnie prywatnie z dzieckiem w nagłym przypadku chociaż miała jakąś uroczystość w domu.to lekarz z powołania.
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Maria Baran

NZOZ "PIĄTKA" Poradnia Okulistyczna

Mielec

lekarz Jolanta Soboń

"SonoMed"
Pisarka 1b
Mielec

jeden z lepszych mieleckich lekarzy
człowiek z pasją aż chce się do niej iść z wizyta lekarz godny polecenia szkoda że mało jest takich ludzi jak ona
Opinia dodana przez: Danuta kupiec

Okuliści w Mielcu