Filtruj terminy

Lekarze Okulista Mielec

Lucyna Krzemień-Królikowska

Konopnickiej 6 lok. 13
39-300 Mielec

Będąc pacjentem odczuwa się profesjonalizm pani doktor a także duża kulturę osobistą . Dokładnie wytłumaczy rozpoznaną chorobę ,odpowie na pytania ,omówi dawkowanie i dalsze postępowanie. Po prostu wychodząc od pani doktor pacjent wie na co choruje , jak ma się leczyć i jakie są rokowania. To jest lekarz z powołania.
Opinia dodana przez: Zbigniew
{'id': 17182, 'name': u'Mielec'} Okulista
                                       dr n. med. Andrzej Wójcicki

dr n. med. Andrzej Wójcicki

Okulista, Optyk

Gabinet okulistyczny Salon Optyczny
ul. Żeromskiego 19 p.108
39-300 Mielec

U Pana Doktora wykonywałem zabieg laserowy na siatkówce, zabieg był bezbolesny a moja ostrość widzenia uległa znacznej poprawie, jestem bardzo zadowolony ,świetny specjalista a przy tym taki sympatyczny i kulturalny człowiek ,czułem się jak u najlepszego przyjaciela a nie jak w gabinecie lekarskim, polecam szczególnie tym których stresują wizyty u lekarzy , wizyty u Doktora Wójcickiego są czystą przyjemnością i tutaj takiego stresu nie mam .Dziękuje.
Opinia dodana przez: Zbigniew Z.
Wspaniały lekarz, bezinteresowny, kompetentny, Pani Kazimiera Babiec wyleczyła moją córkę z poważnego schorzenia oka niezwykle profesjonalnie, co potwierdził specjalista z Rzeszowa do którego udałam się po opinię po skończeniu leczenia. Cieszę się, że mamy tak wspaniałego specjalistę w Mielcu .

lekarz Anna Adamczyk

Wzrok-Med
ul. M.C. Skłodowskiej 8A
39-300 Mielec

Pani lekarz niekompetentna jeśli chodzi o badanie wady wzroku. Sugeruje się tylko komputerem, nie korygując wady szkiełkami w okularach, przez co poniosłem stratę kupując złe okulary. Niestety Pani Anna upiera się przy swoim, bo przecież nie przyzna się do popełnienia błędu w sztuce lekarskiej. Faktem oczywistym jest to, że jeśli w moich starych okularach widzę wszystko z tablicy, to nie mogę mieć nagle wady większej o 2 dioptrie!

lekarz Maria Baran

NZOZ "PIĄTKA" Poradnia Okulistyczna
Mielec

Pani doktor Baran to typowy przedstawiciel lekarzy jak się przejmuje ludzi na NFZ. Leczę oczy od roku na zespół suchego oka prywatnie nigdy nie spotkałam się w żadnym gabinecie z takim czymś. Ta okulistka to bardzo nieprzyjemna niemiła osoba.Nie radzę Paniom przyjść w makijażu na wizytę lekarską do tej Pani doktor. Zostałam również oburczana że w tej pani gabinecie wyraziłam się terminem nie medycznym czyli że mam zapalenie oka. Na ...
Opinia dodana przez: Asia

lekarz Jolanta Soboń

"SonoMed"
Pisarka 1b
Mielec

jeden z lepszych mieleckich lekarzy człowiek z pasją aż chce się do niej iść z wizyta lekarz godny polecenia szkoda że mało jest takich ludzi jak ona
Opinia dodana przez: Danuta kupiec