Filtruj terminy

Okulista Pruszków

Emancypantek 1/65
05-804 Pruszków

Celem mojej wizyty było dobranie soczewek, a usłyszałam jedynie że jak je kupię wtedy trzeba obejrzeć oczy pod względem dopasowania.Dziwne jest trochę żeby wydawać pieniądze na opakowania soczewek które mogą nie odpowiadać pod wieloma względami i będą zupełnie bezużyteczne, do wyrzucenia.Soczewek nie da rady kupić po jednej parze trzeba całe opakowanie.Kiedyś przy dobieraniu soczewek okulista miał pojedyncze sztuki które zakładał i sprawdzał jak leżą.Teraz już tak nie ma???? Pani doktor jak najbardziej poświęca czas, jest też uprzejma i miła lecz wizyta nie spełniła moich oczekiwań. Nie wiem o co chodzi, oszczędność?
Nie wydaje mi się żeby w gabinecie lekarz nie posiadał soczewek
"na przymiarkę".Po wizycie nadał nie wiem jakie będą dla mnie dobre, tylko które mogą być odpowiednie, ale to trzeba najpierw kupić a potem przyjść na wizytę i obejrzeć oczy w soczewkach.
Niezadowolona

05-800 Pruszków

u Pani dr byłem na wizycie w Enel-Med Wwa, fachowo mnie zbadała, wytłumaczyła co mi jest - a w sumie co mi nie jest. Polecam Panią lekarz, mam dość dobre odczucia po wizycie.

05-800 Pruszków

pani przyjmuje w lifeimedzie na zondka w grodzisku, wizyta 100zł, pani miła ale źle dobrała mi szkła (nie kontakty) o tuż nie pamiętałem że powinienem mieć cylindry ale w trakcje badań uprzedziłem, że mam astygmatyzm, niestety dostałem szkła bez cylindrów! niby dobrze widzę ale na portalach o tematyce okulistycznej pisze jak byk że do astygmatyzmu musi być cylinder!!!! i co ja mam zrobić kolejna wizyta 100 kolejne szkła 100 i razem w plecy 200 za co nikt mi nie zwróci!

05-800 Pruszków

Mój syn wybrał się do tego Pana na badanie wzroku pod kątem noszenia soczewek. Wizyta? błysk 90 zł. Diagnozy żadnej, ale za to syn miał przyjść za 2 tygodnie w celu wypróbowania soczewek, które Konarzewski daje gratis (pózniej dowiedziałam się że to darmowa próbka dzięki której okulista ma okazją zarobić sobie za drugą wizytę - 90 zł!!). Soczewki (darmowe próbki) nie dotarły w ciągu 2 tygodni lecz 4 miesiący. Miano poinformować kiedy trzeba przyjść a ja nie doczekawszy się dzwoniłam kilkakrotnie i ....nadal jedna soczewka nie dotarła. W końcu zaproponowano mi wizytą z jedną soczewką, drugą musiałam kupić za 30 zł (+ 90 zł wizyta) która to została uszkodzona już w gabinecie (syn czył kłcie w tym oku okulista nie reagował to kewstia przyzwyczajenia itp )po dwóch dniach soczewka okazała się do wyrzucenia a reklamacji NIE MA w OPTYCE NA POLNEJ ani u Pana Konarzewskiego!
Na kolejną wizytę mieliśmy przyjśc po miesiącu noszenia soczewek, ale......próbna soczewka zepsuta nie ma reklamacji syn nie nosi soczewek a na wizytę trzeba byłoby przyjśc ( 80 zł panu dać za friko kupić kolejną soczewkę gratisową za 30 zł!!!)ponieważ TEN PAN NIE PODAŁ NAM RECEPTY ANI INFORMACJI JAKA TO MA BYĆ SOCZEWKA.
Syn udał się do optyki na Złotej w Warszawie za 70 zł mam wszystkie wizyty w tym kontrolne + soczewki za darmo.
Panu Konarzewskiemu podziękowaliśmy definitywnie (stracone ponad 200 zł) Nie pozwolę sobie na podejście do pacjenta jak do KROWY DOJNEJ!!!
ZDECYDOWANIE NIE POLECAM, chyba że ktoś chce wydawać pieniądze tylko po to bo Pan chce zarobić!!!

Nie potrzeba mi sztucznych uśmiechów lekarza skierowanych do kasy!

05-800 Pruszków

Odradzam wizytę u tej pani!Byłam z dwu letnim dzieckiem z zainfekowanym okiem.Czas wizyty w gabinecie 5 min, zaświeciła latareczką popatrzyła i zdiagnozowała zapalenie spojówek- zapisała krople.

Zapłaciłam 90 zł dodam że nie używała komputerowego sprzętu do tego badania.Osoba z samego wyglądu nie sympatyczna i nie rozmowna.Ale nie o to chodzi minęło 6 dni oko nadal czerwone dzwonię na Polną prosząc o rozmowę z okulistką,przedstawiam sytuacje i pytam o wizytę kontrolną czy możemy podejść aby zobaczyła to oko i o cenę tej wizyty.Uważam że gdyby miała odrobinę człowieczeństwa to w ramach tamtej wizyty przyjęłaby nas za darmo lub za połowę ceny to jest 5min w gabinecie z wypisaniem recepty. A lekarka nie miłym tonem że każda wizyta kosztuje 90zł.Nie chodzi tu o cenę bo gdyby to była kompleksowa usługa z wykorzystaniem drogiego sprzętu to rozumiem ale to miała być wizyta druga 5 minutowa małego dziecka czego nie pojmuję jak tak można.Sama kilka razy byłam tam u Dr. Kapuściak i to zupełnie inna bajka inne podejście.
Poinformowałam recepcje niestety sympatyczny pan recepcjonista może tylko wstydzić się i nic więcej,szkoda że taka lekarka psuje renomę temu miejscu.

Kosynierów 18/2

Mazovia Medical
ulica Marii Dąbrowskiej 7
90-076 Pruszków

praktyka lekarska w miejscu wezwania
wojska polskiego 31m.17pruszkow
05-804 Pruszków

Filia Nr 1 Poradnia Medycyny Rodzinnej
Wojska Polskiego 20
05-800 Pruszków

NZOZ MAZOVIA MEDICAL Sp. z o.o.
Marii 7
05-800 Pruszków

Okuliści w mieście Pruszków