Tatiana Kwietniak

Zdecydownie polecam, mało który lekarz poświęca pacjentowi tyle czasu. Pani doktor wszystko tłumaczy i jest bardzo cierpliwa, moim zdaniem bardzo profesjonalna.

Celem mojej wizyty było dobranie soczewek, a usłyszałam jedynie że jak je kupię wtedy trzeba obejrzeć oczy pod względem dopasowania.Dziwne jest trochę żeby wydawać pieniądze na opakowania soczewek które mogą nie odpowiadać pod wieloma względami i będą zupełnie bezużyteczne, do wyrzucenia.Soczewek nie da rady kupić po jednej parze trzeba całe opakowanie.Kiedyś przy dobieraniu soczewek okulista miał pojedyncze sztuki które zakładał i sprawdzał jak leżą.Teraz już tak nie ma???? Pani doktor jak najbardziej poświęca czas, jest też uprzejma i miła lecz wizyta nie spełniła moich oczekiwań. Nie wiem o co chodzi, oszczędność?
Nie wydaje mi się żeby w gabinecie lekarz nie posiadał soczewek
"na przymiarkę".Po wizycie nadał nie wiem jakie będą dla mnie dobre, tylko które mogą być odpowiednie, ale to trzeba najpierw kupić a potem przyjść na wizytę i obejrzeć oczy w soczewkach.
Niezadowolona

Wzór prawdziwego lekarza. Polecam każdemu.

Wzór prawdziwego lekarza. Polecam każdemu.

Pełny profesjonalizm.Polecam!...ech..gdyby wszyscy lekarze tacy byli...Rozmarzyłem się.

w 100% moge polecic P. Tatniane wszystkie kompletne badania dokladnie wykonane o ktorych nawet nie slyszalam bedą u innego okulisty prywatnie .w 100% polecam warto wydac te 80 zł u Pani Tatiany wszyscy wiemy ze lekarz a lekarz to róznica

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani doktor przeprowadziła bardzo dokładne badanie i wyjaśniła wszystko bardzo przystępnie. Wzbudza zaufanie jako człowiek i jako lekarz.

Bardzo pozytywny kontakt. Super fachowiec, potrafiocy pomóc pacjentowi. Jestem zadowolony z udzielonej mi fachowej porady lekarskiej. Imagebox.