Filtruj terminy

Lekarze Okulista Wałbrzych

lekarz Małgorzata Badeńska

Mazowiecka 3
58-300 Wałbrzych

WSPANIAŁA PANI DOKTOR, FACHOWE PODEJŚCIE DO PACJENTA, KONKRETNE I SZYBKIE ZDIAGNOZOWANIE CHOROBY, RZETELNE PODEJŚCIE W CELU SPRAWNEGO I SKUTECZNEGO LECZENIA. POLECAM WSZYSTKIM POTRZEBUJĄCYM TAKIEGO SPECJALISTY.

lekarz Anna Łobow-Starybrat

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Leczenie Zeza i Niedowidzenia Metodą Cwiczeń u Dzieci i Dorosłych
ulica Boya Żeleńskiego 1
58-309 Wałbrzych

Bardzo miła atmosfera i lekarka. Zrobiła badanie dzieciom badanie bardzo skrupulatnie. Byłam wcześniej u innego okulisty był nie miły, ponieważ nie miał cierpliwości do dzieci. A pani doktor Starybrat miała wspaniały kontakt z dziećmi.

lekarz Monika Królicka-Czerniak

Specjalistyczny Szpital im.Sokołowskiego Oddział Patologii Noworodka
Stefana Batorego 4
58-309 Wałbrzych

Polecam serdecznie, byłam na turnusie i potrzebowałam pomocy, świetny okulista cieszcie się , że macie takiego specjalistę następnym razem gdy będę w Kołobrzegu na pewno odwiedzę Panią Doktor - jest wnikliwa i zależy jej na dobru pacjenta.
Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Anna Jurczyszak

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia Piaskowa Góra"
ulica Główna 4
58-309 Wałbrzych

Baaardzo dobra lekarka, świetny fachowiec. Uratowała wzrok naszemu synkowi, do końca życia będziemy jej wdzięczni. Nasz wcześniaczek od urodzenia był badany przez panią doktor (miał retinopatie) , po miesiącu wyszedł ze szpitala i stan jego zdrowia m.in wzrok mieliśmy już kontrolować we własnym zakresie. Po 3ch dniach wybraliśmy się na prywatną wizyte do pani Podsiadło która przyjmowała u OSSOWSKICH. Wyszliśmy pełni nadziei ponieważ powiedziano nam ze z oczkami synka jest ...
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Jacek Chort

Palisadowa 44/3
58-316 Wałbrzych

Brak uprzejmości, brak kompetencji, brak empatii podczas wizyty z dzieckiem. Odmówił wykonania badania i wyrzucił z gabinetu twierdząc że "nie zdąży". Dodam że wizyta umówiono w prywatnej placówce a wraz z córką byłyśmy przed czasem. Nigdy nie spotkałam tak aroganckiego, ironicznego i bezczelnego. Żałuję, że nie przeczytałam opinii o tym lekarzu przed wizytą. Z całego serca odradzam wizyt w szczególności z dziećmi.
Opinia dodana przez: Aga

lekarz Dorota Podsiadło

Senatorska 28A
58-306 Wałbrzych

Bardzo niemiła i niekompetentna lekarka. Okulista dziecięcy a zupełnie nie ma podejścia do dzieci. Przez pół godziny próbowała wykonać badanie dna oka 20 miesięcznemu dziecku wkładając mu paznokcie do oka by rozchylić powieki. Dziecko wyrywało się, płakało i krzyczało na co Pani doktor zwracała uwagę mówiąc "nie krzycz tak, bo Cię gardło rozboli i będziesz chory". Ostatecznie badnie nie zostało do końca wykonane a opłatę za wizytę i to nie ...
Opinia dodana przez: k

lekarz Alicja Podczasiak

M. Konopnickiej 18
58-300 Wałbrzych

Właśnie wróciłam z badania... Pani doktor to niemiła starsza Pani, która nie powinna wykonywać zawodu, w którym ma kontakt z innymi ludźmi. Traktuje pacjentów jak podgatunek, z którymi nie chce mieć kontaktu. Na pytania odpowiada z lekceważeniem i nieprzyjemnie komentuje. Zdecydowanie nie polecam
Opinia dodana przez: Kamila

lekarz Monika Gagaczowska