lekarz Olaf Mędraś

Bardzo polecam tego lekarza. W całym swoim długim życiu nie spotkała takiego lekarza 😀. Rzeczowy, kompetentny. Świetny fachowiec. Pełen zrozumienia i empatii dla pacjenta. Oby więcej takich specjalistów było.

Lekarz - młody, rzeczowy, wysoka kultura osobista, wysoki poziom kompetencji. W brutalnym skrócie - profesjonalista.

Pan doktor przyjmował mnie na oddziale SOR wałbrzyskiego szpitala. Trafnie zdiagnozował chorobę i poprowadził leczenie. Zawdzięczam mu swoje życie! Wspaniał młody specjalista, oby więcej takich lekarzy!