lekarz Olga Olszewska

Psychiatra, Psychiatra dziecięcy

Pani Olga Olszewska spełniła wszystkie moje oczekiwania. Same zalety, nie minęła się z powołaniem.

Dobry,wspaniały lekarz, polecam.Od ponad roku uczęszczam na terapie i są tego wspaniałe efekty, podniosła mnie na nogi i mam nadzieję,że dzięki niej w końcu uwierzę w siebie !!

mam dzis syna ktory ma 17 lat....od dziecka mial problemy...urodzil sie z niedotlenieniem.ADHD ze znacznym deficytem uwagi do tego piroman i agresywny sposob bycia.Pani Olszewska wyprowadzila mojego synka na prosta dzis jest chlopcem zdrowym i o dobrym charakterze.zawsze znalazla tyle czasu dla nas ile bylo jam potrzeba....POLECAM I DZIEKUJE ZA WSZYSTKO. Mama Michala Nowaka

Mama Michala Nowaka

Pani Olga Olszewska to bardzo dobry lekarz, bardzo mi pomogła i polecam ją innym którzy potrzebują pomocy specjalisty psychiatry.

Jestem bardzo zadowolona z terapii u pani Olgi. Polecam każdemu kto ma jakies problemy ze sobą

kazdy lekarz to tez clowiek jednemu odpowiada drugirmu nie ja zaliczam sie do tych nie.

Szczerze polecam. Prowadzi moją terapię od około roku. Postępy są znaczące.

Szczerze polecam. Prowadzi moją terapię od około roku. Postępy są znaczące.

P. Olszewska jest bardzo dobrym specjalistą, Szczerze polecam!

P. Olszewska jest bardzo dobrym specjalistą, Szczerze polecam!