lek. dent. Olga Verevka

Trafiłam do Pani Doktor z polecenia koleżanki. Ale odradzam!!! Rozwiercila mi szóstkę i siódemkę i stwierdziła ze jeśli dalej będzie bolec to trzeba robić kanałowo, ale na następnej wizycie podjęła leczenie ósemki, które było bezskuteczne! Zęby nadal bolały! Na trzeciej wizycie Pani Doktor stwierdziła ze trzeba robić kanałowo ÓSEMKĘ! Przepraszam ale bezczelność i nieprofesjonalizm ze strony doktor i jej asystenta (w dodatku męża) doprowadzili do tego ze ósemka nadaje się jedynie do usunięcia. Wróciłam do nich i chciałam wyjaśnić o znaleść dla siebie tłumaczenia ich działań i dowiedziałam się ze mogłam w ogóle nie leczyć i niej zębów i mnie nikt nie zmuszał do niej przychodzić! Ani tłumaczenia ani odszkodowania nie dostałam. P. Doktor i jej mąż wyśmiali mnie i wyprosili z gabinetu! Nie polecam!!!! Po prostu oszuści (nie obrażając oszustów)

Wszystko na najwyższym poziomie. Pełen profesjonalizm oraz przystępny cennik. Z czystym sumieniem polecam.