lekarz Olgierd Pietkiewicz

Miły, kompetentny lekarz, fajne podejście do dzieci i nie tylko. W 100 % polecam Pana doktora. Szkoda ,że mało jest takich lekarzy z powołania.

Rewelacyjny lekarz, bardzo dobre podejście do dzieci. Bardzo ludzki, otwarty, zyczliwy. Wspanialy kontakt. Bardzo dobrze zoperował syna. Gorąco polecam!!!!

Bardzo, bardzo dobry lekarz. Przede wszystkim profesjonalne podejście do dzieci:)Pozdrawiam serdecznie.

Bardzo dobry i kompetentny lekarz. Składał rękę mojej 5 letniej córeczki po złamaniu nadkłykciowym. Mimo iż 70% takich złamań kończy się różnymi powikłaniami, my byliśmy w tej szczęśliwej 30tce- co jest w dużej mierze zasługą pana doktora. Lekarz konkretny, szybki, ale klarownie przedstawia sytuację. Potrafi opanować panikę dziecięcą i rodzicielską. Zdecydowanie polecam!